Новини

На Івана Купала

"На Купало сонце грало..."

Рідна Балаклійщина давно започаткувала традицію у житті громади - святкування Івана Купала, в ніч з 6 на 7 липня, яке здавна вважається святом молоді і кохання. Театралізоване свято та магічні дійства відбувались учора на міському пляжі в Балаклії.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Про організацію національно-патріотичного виховання  у навчальних закладах району

В пленарній частині засідання колегії районної державної адміністрації про управлінську діяльність керівників із питання організації національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх, позашкільних і дошкільних навчальних закладах району доповіла Швід С.А. – начальник відділу освіти РДА.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Стан готовності району до збирання врожаю розглядався на засіданні колегії райдержадміністрації

Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання зернових культур урожаю 2017 року та готовність хлібоприймальних підприємств до заготівлі зерна йшлося на засіданні колегії Балаклійської районної державної адміністрації 04 липня 2016 року.

Продовжити

101 інформує

БЕРЕЖІТЬ ХЛІБ ВІД ПОЖЕЖ!

” Хліб — усьому голова!”, — кажуть у народі. З давніх-давен наші предки тяжко трудилися, аби на їхніх столах завжди був запашний буханець. Не полегшала хліборобська праця і нині. Зі світанку до пізньої ночі працюють люди на наших ланах, щоб узимку було вдосталь і хліба, і до хліба.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді