Новини

День села

Веселівська земля майоріла святковим колоритом

Пообіді місцеві жителі с. Веселого активно готувались до торжества, дбайливо прикрашали сцену для свята у центральному сільському парку, організовували місця для дозвілля. Неподалік, варився смачний куліш, якими після святкового концерту пригощали всіх бажаючих та гостей свята. Головні розваги цього дня чекали й на наймолодших гостей свята – надувні атракціони. Саме так 29 липня розпочиналось святкування чергової річниці села Веселе.

Продовжити

Робота комісії

Контроль над якістю проведення відновлювальних робіт здійснюється щоденно

За доручанням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, яке було надано на нараді минулої п'ятниці у Балаклійський райдержадміністрації, була створена комісія з перевірки якості виконання відновлювальних робіт житлового фонду, яке було пошкоджено внаслідок надзвичайної ситуації, яка склалася 23 березня на арсеналі боєприпасів.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Турбота про людей, вирішення їх проблем, забезпечення якісними умовами життя, реалізація соціально-економічного розвитку територій, - все це основні завдання, які ставить перед собою Балаклійська районна влада.

Продовжити

101 інформує

Шановні жителі Балаклійщини!

Звертаємося до мешканців Балаклійського району з проханням не випалювати суху рослинність, бо самовільне спалювання завдає величезної шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій. Найгірше, що випалювання сухої рослинності призводить до забруднення атмосферного повітря шкідливими речовинами, які негативно впливають на здоров’я: стан дихальних шляхів людей, асматичні захворювання  та захворювання щитовидної залози.

Продовжити

Увага!

ОБЕРЕЖНО! БОТУЛІЗМ!

В Україні продовжують реєструватися випадки захворювання на ботулізм серед населення країни, пов’язані з вживанням рибної продукції, продовж останніх 3-х місяців зареєстровано більше 60 випадків захворювання на ботулізм, з них 9 летальних.

Продовжити

Відбулось засідання позачергової сесії

Внесли зміни до показників бюджету та вирішили низку інших питань

21 липня під головуванням Олександра Миколайовича Літвінова відбулася двадцять четверта (позачергова) сесія Балаклійської районної ради сьомого скликання, яка розглянула 11 питань порядку денного.

Продовжити

Нарада з питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

21 липня глава ХОДА провела нараду з питання ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка склалася в Балаклії 23 березня.

Проводиться робота з переведення 16 будинків по вул. Арсенальній на індивідуальне опалення у зв'язку з руйнуванням котельні, яка забезпечувала будівлі теплопостачанням. Для цього з обласного бюджету було виділено 3 млн грн. На даний момент проходить закупівля газових котлів і лічильників за рахунок коштів, виділених на матеріальну допомогу жителям Балаклії з обласного, районного та міського бюджетів.

Продовжити

Увага!

ОГОЛОШЕННЯ

21 липня 2017 року в сесійній залі Балаклійської районної ради відбудеться засідання двадцять четвертої позачергової сесії районної ради VII скликання. Час проведення сесії переноситься з 11.00 години на 13.00 годину.

Засідання постійних комісій районної ради

Сьогодні відбулись засідання постійних комісій районної ради VII скликання

В ході підготовки до пленарного засідання 24 позачергової сесії районної ради VII скликання, сьогодні, 20 липня 2017 року у Балаклійській районній раді відбулись засідання постійних комісій за участі членів комісій та запрошених доповідачів.

Продовжити

Пожежонебезпечний період у пору жнив

Шановні жителі Балаклійщини!

Пора жнив – особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді