Новини

Відбувся особистий прийом громадян

З метою забезпечення постійного зв’язку між державою і громадянами та поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення голова районної ради Олександр Літвінов постійно проводить особисті прийоми, на які мешканці району приходять за вирішенням своїх проблем.

Продовжити

Чергове засідання штабу

Завдання - відновити пошкодження, які відбулись під час надзвичайної ситуації у в/ч А 1352 у встановлені терміни

На цьому було акцентовано увагу будівельників у ході чергового засідання будівельного штабу з відновлення будівель та споруд, постраждалих під час надзвичайної ситуації на арсеналі, який відбувся сьогодні, за участі заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненка, заступника директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимира Норчака,  голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова.

Продовжити

Збирання ранніх зернових

Аграрії району приступили до збирання ранніх зернових культур

Липень місяць для аграріїв району є найвідповідальнішим, адже прийшов час для отримання результату, який було закладено восени минулого року та навесні цього року. З минулого тижня розпочалися в районі збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Продовжити

Турнір з пляжного волейболу

BALAKLIYA OPEN CUP 2017

15 липня в Балаклії відбувся перший турнір з пляжного волейболу серед чоловічих та жіночих команд BALAKLIYA OPEN CUP 2017, який зібрав команди з Балаклійського, Близнюківського, Барвінківського, Дворічанського, Первомайського, Шевченківського районів та м. Ізюм, м. Первомайський, м. Куп’янськ.

Продовжити

Обережно на воді

Шановні жителі Балаклійщини!

Досвід і спостереження свідчать, що нещасні випадки найчастіше трапляються при порушені заходів безпеки на воді. Кожному слід пам'ятати, що вода помилок не пробачає. Відпочиваючи, треба дотримуватися заходів безпеки.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

Звернення громадян є одним із засобів захисту їхніх прав та законних інтересів. Важливим заходом реалізації цього конституційного права є звернення громадян до керівництва Балаклійського району.

Продовжити

101 інформує

Відповідальність за спалювання сміття

Незважаючи на застереження та профілактичну роботу, яку проводять рятувальники громадяни продовжують спалювати сміття та суху рослинність, як на відкритих територіях, так і на власних присадибних ділянках і дачах. Як результат, лише з впродовж літа рятувальники ліквідували 60 пожежу в екологічних системах. Площа пройдена вогнем склала більше 50 га. Лише за останню добу вогнеборці виїжджали на гасіння подібних пожеж 5 рів.

Продовжити

На Івана Купала

"На Купало сонце грало..."

Рідна Балаклійщина давно започаткувала традицію у житті громади - святкування Івана Купала, в ніч з 6 на 7 липня, яке здавна вважається святом молоді і кохання. Театралізоване свято та магічні дійства відбувались учора на міському пляжі в Балаклії.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Про організацію національно-патріотичного виховання  у навчальних закладах району

В пленарній частині засідання колегії районної державної адміністрації про управлінську діяльність керівників із питання організації національно-патріотичного виховання в загальноосвітніх, позашкільних і дошкільних навчальних закладах району доповіла Швід С.А. – начальник відділу освіти РДА.

Продовжити

Засідання колегії РДА

Стан готовності району до збирання врожаю розглядався на засіданні колегії райдержадміністрації

Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств району до збирання зернових культур урожаю 2017 року та готовність хлібоприймальних підприємств до заготівлі зерна йшлося на засіданні колегії Балаклійської районної державної адміністрації 04 липня 2016 року.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді