новини

Щоб не допустити лиха

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Останнім часом помітно різке збільшення кількість виїздів служби порятунку на пожежі. Як це не сумно, проте роками склалася така ситуація, що осінньо-зимовий період особливо багатий на подібні події саме в приватному житловому секторі. У чому причина?

Продовжити

Вшанування пам'яті

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років

У рамках районних заходів із вшанування пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні, 24 листопада біля пам’ятного знаку жертвам голодомору в м. Балаклія відбувся мітинг-реквієм пам’яті жертв Голодомору, за участі голови районної ради Олександра Літвінова, голови райдержадміністрації Степана Масельського, представників підприємств, установ організацій, жителів міста.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Щорічно в четверту суботу листопада ми в глибокій скорботі вшановуємо пам’ять жертв голодоморів в Україні.

Традиційно в цей день українці відвідують поминальне богослужіння, покладають символічні горщики з зерном та свічками до пам’ятників жертвам голодоморів в Україні, а також запалюють свічки пам’яті у своїх оселях.
У минулому столітті Україна пережила три голодомори: 1921‒23 рр., 1932‒33 рр., 1946‒47 рр. Проте Голодомор 1932‒33 рр. був наймасовішим і найжорстокішим, головною причиною якого історики називають політику тоталітарного сталінського режиму щодо українців.
Голод став зброєю масового біологічного знищення українців. Він на довгі десятиліття порушив природний генетичний фонд, призвів до морально-психологічних змін у свідомості нації. Наслідком злочину геноциду також стало руйнування традиційного українського устрою життя. Українцям як етносу було завдано смертельної рани. 1933 рік став для України часом національної катастрофи, наслідки якої відчуваємо донині.
Ми не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об’єктивну оцінку і запобігти поверненню трагічних сторінок історії.
Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити задля майбутнього наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.
25 листопада 2017 року, в тихій жалобі, запалімо свічки пам’яті у наших оселях і наших душах ‒ на знак всеукраїнської скорботи, на вічну пам’ять про мільйони загублених життів…

 


Голова районної ради                                                             Олександр Літвінов

ІІ Польсько-Український форум місцевого самоврядування

Сьогодні, 23 листопада делегація керівників органів місцевого самоврядування Балаклійського району на чолі з головою Балаклійської районної ради Олександром Літвіновим взяли участь у ІІ Польсько-Українському форумі місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції».

Продовжити

Семінар - нарада

Сьогодні, головою районної державної адміністрації Степаном Масельським спільно з головою районної ради Олександром Літвіновим проведено семінар-нараду з керівниками органів місцевого самоврядування району. У семінар-нараді взяли участь керівники правоохоронних органів, відповідальні працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради, районні засоби масової інформації.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

У середу, 22 листопада 2017 року, відповідно до затвердженого графіку, головою Балаклійської районної ради Олександром Миколайовичем Літвіновим проведено особистий виїзний прийом громадян на території Вишнівської сільської ради.

Продовжити

Урочисте покладання квітів

З Україною в серці...

21 листопада 2017 року з нагоди святкування Дня Гідності та свободи на головній площі міста відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка, Великого Кобзаря, сина українського народу, символа свободи та незалежності нашої держави.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні земляки!

Щиро вітаю Вас із Днем Гідності та Свободи!

У цей знаменний і величний день я з гордістю говорю про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Події, що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Я, депутатський корпус та виконавчий апарат Балаклійської районної ради приєднуються до численних привітань на адресу жителів Балаклійщини! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

 

Голова районної ради                           Олександр Літвінов

 

Розширена освітянська нарада

«Від ЗНО – 2017 до ЗНО – 2018: підсумки та перспективи»

Сьогодні, 20 листопада 2017 року у приміщенні Балаклійського ліцею відбулася розширена нарада для директорів закладів загальної середньої освіти району, заступників директорів, керівників районних методичних об’єднань за темою: «Від ЗНО – 2017 до ЗНО – 2018: підсумки та перспективи».

Продовжити

Селекторна нарада

Нарада в селекторному режимі

17 листопада відбулась обласна селекторна нарада участь в якій взяли голова районної ради О.М. Літвінов, голова райдержадміністрації С.І. Масельський, начальники відділів райдержадміністрації, до компетенції яких відносяться питання порядку денного.

Продовжити