новини

Велодень у Балаклії зібрав прихильників здорового способу життя

08 червня, не дивлячись на похмуру погоду, завзяті велолюбителі, осідлавши своїх залізних коней, зібралися на головній площі міста щоб стати учасниками велозабігу, організованого в нашому місті вже 4 рік поспіль, за ініціативи Балаклійської районної ради, Балаклійської районної державної адміністрації та за підтримки депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького.

Продовжити

У ході робочої поїздки

Сьогодні, під час робочої поїздки голова районної ради Олександр Літвінов разом із головою райдержадміністраці Степаном Масельським ознайомились із ходом проведення ремонтних робіт у районній лікарні, а також відвідали Балаклійський позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Олімпія", де оглянули стан підготовки табору до заїзду І табірної зміни, яка відбудеться вже 09 червня 2019 року.

Продовжити

Робоча нарада

Сьогодні відбулась робоча нарада з питань соціального менеджменту та залучення зацікавлених сторін до реалізації суб-проектів у Балаклійському районі в рамках спільно з Європейським інвестиційним банком проекту "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" (НКПВУ) за участі ключових експертів із залучанням зацікавлених сторін (м. Краматорськ) та представника ПРООН із Харківського офісу, членів Робочої групи з впровадження суб-проектів НКПВУ, адміністрації закладів, селищних голів, ЗМІ.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні працівники засобів масової інформації!
Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем журналіста!

Це свято тих, хто обрав нелегку та надзвичайно відповідальну справу – день за днем, занурюючись у бурхливий вирій подій, першими дізнаватися про найсвіжіші новини, оперативно знайомити з ними населення, створювати об'єктивну картину нашого сьогодення.
Сучасне суспільство неможливо уявити нині без інформації та комунікаційних мереж. Тому сьогодні воно, як ніколи, потребує уважного, розважливого погляду на факти, а головне – їх неупередженого осмислення та професійного оприлюднення
У цей святковий для Вас день бажаю об'єктивності у творчості, свободи та незалежності у професійній діяльності, добрих новин, високих рейтингів, поповнення аудиторії, а також міцного здоров'я, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості у досягненні нових висот на ниві журналістики.

З повагою
Голова районної ради                                                                    Олександр Літвінов

 

Відбулась позачергова сесія районної ради

05 червня 2019 року під головуванням Олександра Літвінова відбулось пленарне засідання XLII позачергової сесії Балаклійської районної ради VII скликання, в якому взяли участь депутати районної ради, керівники відділів, управлінь районної державної адміністрації, районних служб.

Продовжити

Шановні виборці!

21 липня 2019 року з 08:00 до 20:00 проводитимуться позачергові вибори народних депутатів України. Щоб проголосувати на виборах виборець повинен бути у списках виборців та мати з собою паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України. Без пред’явлення цих документів виборець не проголосує.

Продовжити

До Міжнародного дня захисту дітей відбулось районне дитяче свято

01 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно цього дня на центральній площі міста Балакллії відбулося районне дитяче свято «Країна Чудасія», на яке були запрошені діти із усіх загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району.

Продовжити

Я маю право!

З метою формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищення рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя, надається інформація стосовно реалізації правопросвітнецького проекту "Я маю право!"

Продовжити

Свято останнього дзвоника відбулося в освітніх закладах Балаклійщини

Сьогодні, 31 травня, в загальноосвітніх навчальних закладах міста та району відбулося свято Останнього дзвоника, яке сповістило про закінчення навчання та початок літніх канікул. Щоб привітати учнів і вчителів Балаклійщини із завершенням навчального року, керівництво району, відповідальні працівники райдержадміністрації, працівники відділу освіти райдержадміністрації, райметодкабінету, депутати районної ради завітали в школи району на урочисті лінійки з нагоди свята.

Продовжити