Новини

Привітання працівників соціальної сфери

Сьогодні, напередодні професійного свята, керівники району привітали працівників Балаклійського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з Днем працівника соціальної сфери.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 26 жовтня 2020 року

Продовжити

Балаклійщина реалізувала три мініпроекти конкурсу «Разом в майбутнє» та медгрант

23 жовтня відбулось урочисте відкриття реалізованих міні-проектів та медгранту на території Балаклійського району. За участі заступника голови Балаклійської районної ради Чуприна Володимира Вікторовича та депутата Харківської обласної ради Немикиної Людмили Петрівни сьогодні відбулась презентація 4 реалізованих проектів на території Балаклійського району.

Продовжити

25 жовтня – День автомобіліста і дорожника

Шановні працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства району!

Від імені Балаклійської районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника.
Важко уявити собі сучасне життя, діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом.
У транспортній галузі району трудиться численна армія професіоналів, які докладають максимум зусиль для покращення умов пасажирських та вантажних перевезень, впровадження нових послуг та маршрутів. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень.
Бажаю, щоб ваша праця, шановні автомобілісти і дорожники, приносила вам радість та задоволення, а кожен день, проведений за кермом, відкривав перед вами нові перспективи.
Міцного здоров'я, щастя, добробуту і нових трудових здобутків всім вам на життєвих і автомобільних шляхах!

Заступник голови районної ради                                            Володимир Чуприн

Продовжується посилений контроль за дотриманням карантинних заходів

В Балаклійському районі епідемічна ситуація з COVID-19 залишається напруженою, зберігається тенденція до зростання захворюваності. На 19 жовтня лабораторно підтверджено 418 випадків захворюваності. На стаціонарному лікуванні знаходиться 155 хворих. Наш район відноситься до «помаранчового» рівня епідемічної небезпеки, тому посилюються протиепідемічні заходи та впроваджуються додаткові обмеження.

Продовжити

Відбулась позачергова сесія районної ради

Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за пропозицією районної державної адміністрації  про необхідність скликання позачергової сесії, з метою термінового вирішення окремих питань соціально-економічного розвитку району, згідно розпорядження заступника голови районної ради Володимира Чуприна 20 жовтня 2020 року відбулася п’ятдесят сьома позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді