Новини

Звернення заступника голови районної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ БАЛАКЛІЙЩИНИ!
Щиро вітаємо вас із
Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!
З Днем міста!

Ці дати втілюють у собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. І сьогодні сучасні воїни герої захищають цілісність держави під синьо-жовтими стягами! День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Ми відстояли своє право продовжувати творити історію державності.
Усі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують український дух, виховують у кожному повагу до своєї Батьківщини, до її Прапора та Незалежності. З поваги до землі, яку обробляємо, до свого народу, ми сумлінно й чесно працюємо: за середньої врожайності 46,6 ц/га аграрії Балаклійщини зібрали 176,3 тис. тонн ранніх зернових. Трудову звитягу демонструють робітники й інтелігенція, радує і молодь, яка тягнеться до знань, до світлого і перспективного.
Бажаємо всім міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку, успіхів у справах та починаннях. Нехай у серцях завжди палає вогонь до праці і дій задля щасливого майбутнього нашої України.

Заступник голови районної ради                             Володимир Чуприн

Моніторинг обласних мініпроєктів свідчить про недостатні темпи реалізації їх на місцях

Відбулася онлайн-нарада з представниками місцевих рад та виконавцями проєктів, які стали переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», йшлося про хід реалізації мініпроєктів, результати моніторингу та виконання плану проведення конкурсу.

Продовжити

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції, спричиненої СOVID-19 на території Балаклійського району станом на 17.08.2020 року

За даними ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» станом на 17.08.2020 року на території Балаклійського району зареєстровано та лабораторно підтверджено 49 випадків коронавірусної інфекції, спричиненої вірусом SARS-COV-2, з них летальних – 3 випадки, 35 пацієнтів одужали.

Продовжити

6156 випадків COVID-19 зафіксовано на Харківщині

За даними вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України, 17 серпня станом на 9:00 в Україні 92 820 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2089 летальних, 48 164 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 1464 нові випадки. Загалом проведено 1 300 289 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 342 пацієнти.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 17  серпня 2020 року

Продовжити

Внесено зміни до районного бюджету на позачерговій сесії районної ради

14 серпня поточного року в залі засідань районної ради відбулося засідання LIV позачергової сесії Балаклійського районної ради VІІ скликання, яку провів заступник голови райради Володимир Чуприн.

Продовжити

Оперативна інформація щодо поширення коронавірусної інфекції, спричиненої СOVID-19 на території Балаклійського району станом на 10.08.2020 року

За даними ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» станом на 10.08.2020 року на території Балаклійського району зареєстровано та лабораторно підтверджено 43 випадки коронавірусної інфекції, спричиненої вірусом SARS-COV-2, з них летальних – 3 випадки, 33 пацієнти одужали.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 10  серпня 2020 року

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді