Новини

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 23 листопада 2020 року

Продовжити

Урочисте покладання квітів

20 листопада з нагоди святкування Дня Гідності та свободи на головній площі міста відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка, Великого Кобзаря, сина українського народу, символа свободи та незалежності нашої держави.
Вшанувати пам’ять тих, хто віддав свої життя за право українців жити у вільній країні, прийшли керівництво району та міста.

Продовжити

ВІТАННЯ З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи

В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі. Ми мусимо усіма своїми справами утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і житимуть наступні покоління.Щиро вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Заступник голови районної ради                          В. Чуприн

Привітання з з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

16 листопада працівники радіо, телебачення зв’язку відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди в студії  ТРК "Оріана" заступник голови районної ради Володимир Чуприн та перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Коваленко привітали працівників вищезазначеного комунального підприємства.

Продовжити

Вітання з професійним святом

Шановні працівники  радіо, телебачення та зв’язку!

Життя сучасної людини неможливо уявити без радіо, телефону, телебачення та Інтернету. Саме з вашою допомогою ми дізнаємося найсвіжіші новини, спілкуємося без перешкод, працюємо, цікаво проводимо дозвілля. За правом вас можна назвати провідниками в безмежному ефірному океані.
Стрімкий розвиток ефірних технологій ставить перед телевізійниками, радистами та зв'язківцями все нові й нові завдання. Тому бажаю вам невпинного професійного і творчого зростання, цікавих ефірів, постійного розширення аудиторії слухачів і глядачів.

Заступник голови районної ради                                                            В. Чуприн

 

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 16 листопада 2020 року

Продовжити

Вітання з професійним святом

Сьогодні, з нагоди професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, заступник голови районної ради Володимир Чуприн та заступник голови районної державної адміністрації Валентина Панасенко привітали працівників культури району.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 09 листопада 2020 року

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді