новини

Звернення голови районної ради

Шановні працівники поліції!
Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом – з Днем Національної поліції України!

На Вас покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань.
Сьогодні працівники органів внутрішніх справ демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов’язок.
Хай тяжкий, але почесний обов’язок озивається лише людською вдячністю. Щоб Ваша мужність, високий професійний обов’язок завжди служили людям.
У цей святковий день прийміть щиру подяку за Вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю мужності, витримки й наснаги, родинного добробуту, міцного здоров’я і щастя!

З повагою
Голова районної ради                                                                                                         Олександр Літвінов

 

 

Церемонія нагородження обдарованих дітей Балаклійщини

Урочисте нагородження медалістів-випускників шкіл та кращих учнів, переможців і лауреатів обласних етапів всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, призерів МАН, інтелектуальних і творчих конкурсів, спортивних змагань відбулося 26  червня в актовій залі Балаклійської  музичної  школи.

Продовжити

Безпека праці під час жнив має стати головним пріоритетом

Сільськогосподарське виробництво є одним із саме травмонебезпечних галузей щодо умов та безпеки праці. За кількістю нещасних випадків на виробництві аграрний сектор економіки поступається тільки вугільній промисловості, а за смертельним травматизмом посідає перше місце серед галузей народного господарства.

Продовжити

Урочистості з нагоди Дня державної служби

День державної служби України зібрав 21 червня у актовій залі Балаклійської музичної школи службовців структурних підрозділів райдержадміністрації, посадових осіб місцевого самоврядування та ветеранів державної служби, представників трудових колективів, установ та організацій району.

Продовжити

Покладання квітів до меморіалу загиблим воїнам з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні 21 червня керівництво району, делегації від установ та організацій міста, представники громадськості прийшли вшaнувaти пaм’ять жертв Другої свiтової війни.

Продовжити

Семінар – нарада із керівниками органів місцевого самоврядування

20 червня в залі засідань районної ради відбувся семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування за участі керівництва району, відповідальних працівників районної ради, райдержадміністрації, представників правоохоронних органів, керівників комунальних підприємств, представників районних засобів масової інформації.

Продовжити

З 1 липня 2019 року набирає чинності Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництв

Балаклійське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Харківській області повідомляє, що 17 квітня 2019 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві», якою удосконалено механізми розслідування та обліку нещасних випадків та аварій на виробництві відповідно до вимог чинного законодавства, а також урегульовано питання розслідування професійних захворювань та отруєнь на виробництві.

Продовжити

"Олімпія" гостинно відкрила двері!

14 червня 2018 року відбулось офіційне відкриття табірного сезону для першої зміни відпочивальників, а це - 200 дітлахів Балаклійського, Печенізького, Великобурлуцього, Лозівського, Барвінківського, Первомайського районів, міст Київ та Харків.

Продовжити

Відбулися урочистості до Дня медичного працівника

Щороку у третю неділю червня Україна відзначає свято однієї з найгуманніших в світі професій – День медичного працівника. Неможливо уявити суспільство без людей в білих халатах, адже в усі часи найціннішим даром для людини є її здоров’я, як запорука довгого і щасливого життя.

Продовжити