новини

Президія районної ради

Згідно Перспективного Плану Балаклійської районної ради VII скликання на 2019 рік та враховуючи звернення районної державної адміністрації, 24 липня 2019 року під головуванням голови районної ради Олександра Літвінова відбулося засідання президії Балаклійської районної ради.

Продовжити

101 попереджає

На сьогоднішній день гостро стоїть питання виникнення значної кількості пожеж, що виникають внаслідок спалювання сухої природної рослинності, стерні, соломи, післязбиральних залишків та сміття. Це призводить до знищення біорізноманіття, тваринного світу, виникає загроза виникнення пожеж в полезахисних лісових смугах, лісах, а іноді й травмування або загибелі людей.

Продовжити

Пам'ятка виборцю

В рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Міністерство юстиції спільно з Центральною виборчою комісією розпочав новий етап всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу».

Продовжити

Увага!

17 липня о 14.25 Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення міста Балаклія з включенням електросирен та інших технічних засобів оповіщення.

Продовжити

Шановні жителі Балаклійщини!

З початку 2019 року на території Балаклійського району зафіксовано 114 пожеж сухої рослинності, лише за липень місяць пожежно-рятувальні підрозділи ліквідували 8 пожеж сухої рослинності. Це зумовлюється тим, що громадяни, впорядковуючи свої земельні ділянки, спалюють листя чи суху траву. Як свідчить досвід попередніх років, загорання сухої трави здебільшого виникає через людський фактор.

Продовжити

Проект Міністерства юстиція України

Міністерство юстиції України розробило покроковий алгоритм дій для споживачів житлово-комунальних послуг. Він пояснює,як захистити свої права у разі, якщо органи місцевого самоврядування не виконують рішення Уряду про перерахунок тарифів на теплопостачання та постачання гарячої води в опалювальному сезоні 2019/2020 року ?

Продовжити

Урочисте відкриття другої табірної зміни в "Олімпії"

Увечері, 09 липня в позаміському закладі дитячого оздоровлення та відпочинку «Олімпія» стояла весела дитяча штовханина, гамір та сміх. У центрі, навколо головного майданчика оздоровчого закладу, розташувався численний загін схвильованих батьків та рідних вихованців. Всі перебували в очікування свята – відкриття другої табірної змін.

Продовжити

Купальський вікенд

Культура кожного народу світу є особливою і неповторною, від неї залежить духовне багатство країни. Не є винятком і український народ, який своїми піснями, традиціями та звичаями славиться на весь світ.

Продовжити

Привітали працівників поліції із професійним святом

04 липня відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня Національної поліції України. Привітати працівників поліції із професійним святом прибули керівники та колеги з силових структур Балаклійського району.

Продовжити