Новини

26 червня напередодні Дня Конституції України у місті Балаклія відбулась урочиста церемонія покладання квітів

24 роки тому Верховна Рада України прийняла основний закон країни - першу Конституцію незалежної української держави. Ухвалення Конституції закріпило правові основи України, її суверенітет і територіальну цілісність. З нагоди свята у всіх містах та районах Харківщини пройшли урочистості в рамках карантинних обмежень.

Продовжити

Змінено графік роботи Балаклійської районної ради

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (зі змінами) в Балаклійській районній раді встановлено тимчасово, на період дії карантину, новий графік роботи працівників апарату районної ради:

Продовжити

До Дня державної служби

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

ШАНОВНІ ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ, КОЛЕГИ!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Професійна діяльність державних службовців заслуговує поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються жителі за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих. Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи в кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян мають стати надійними супутниками кожного державного службовця.

Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Балаклійщини, розв’язанню повсякденних проблем жителів району. Хай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри в себе і щасливе майбутнє України.

Заступник голови районної ради                                          Володимир Чуприн

На Харківщині карантин продовжено до 31 липня, обмежувальні заходи – не послаблюють

Відповідне рішення ухвалили під час селекторного засідання регіональної комісії з питань техногенної та екологічної безпеки 22 червня, участь у якому взяв заступник голови районної ради Володимир Чуприн.

Продовжити

Пам’ятаємо: 79 років тому Друга світова прийшла в Україну

На Алеї Слави з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни сьогодні, 22 червня, відбулося покладання квітів. Кожен рік український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ!

22 червня український народ вшановує пам’ять мільйонів співвітчизників, життя яких обірвала Друга світова війна. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів-визволителів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу в цій жахливій війні. Цього дня ми згадуємо тих, хто загинув на полі брані, кого фашисти замучили в концентраційних таборах. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу.
Дорогі земляки! Цього скорботного дня схилімо голови у хвилині мовчання в пам’ять про полеглих воїнів і невинних жертв, чиє життя забрала Друга світова. Сьогодні знову сини та доньки українського народу зі зброєю в руках боронять рідну землю від агресора, захищають територіальну цілісність і незалежність України, нашу свободу, наше майбутнє. Честь і слава героям! Вічна пам’ять загиблим!

Заступник голови Балаклійської районної ради                                                     В. Чуприн

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 22 червня 2020 року

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді