Новини

Володимир Чуприн привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України

День Збройних Сил України - це свято, яке поєднує українські військові традиції від княжих і козацьких часів до сьогоднішніх, коли солдати та офіцери ЗСУ й інших військових формувань виконують найважливішу місію - захищають суверенітет і незалежність нашої держави від агресора. Традиційно щороку День Збройних Сил України відзначається 6 грудня. Упереддень свята, 04 грудня, заступник голови районної ради Володимир Чуприн та голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов привітали З Днем Збройних сил України військовослужбовців Балаклійського військового комісаріату та підшефної військової частини А 1352, а також учасників АТО.

Продовжити

Звернення голови районної ради

Шановні військовослужбовці, захисники Української держави!

6 грудня весь український народ щорічно відзначає день народження своїх збройних сил. У цей день чоловіків вітають зі святом – всенародним святом захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності держави, з Днем Збройних Сил України.
На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!
Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім хто несе військову службу зараз, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність тих, хто нині зміцнює обороноздатність країни!

З повагою

Заступник голови районної ради                                                                                          Володимир Чуприн

Заступник голови районної ради привітав працівників прокуратури

Сьогодні, 1 грудня,  заступник голови  районної ради Володимир Чуприн та голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов привітали працівників Балаклійського відділу Лозівської місцевої прокуратури з професійним святом - Днем працівників прокуратури.

Продовжити

1 грудня - День працівників прокуратури

Шановні працівники прокуратури!

Вітаю Вас з професійним святом! Захист законності, прав і свобод громадян, боротьба зі злочинністю, нагляд за діяльністю органів влади - це ті функції, у забезпеченні яких одна з основних ролей належить прокуратурі. Органи прокуратури забезпечують дотримання вимог українського законодавства, підтримують державне обвинувачення, організують позасудовий захист прав громадян, про ефективність якої свідчить кількість звернень громадян до прокуратури.

Ваш професіоналізм і відданість обов'язку дозволять не тільки вирішити проблеми, що виникають у зв'язку із законодавчими та управлінськими новаціями, але й забезпечити ефективний захист правового поля України. 

Бажаю всім співробітникам і ветеранам прокуратури міцного здоров'я, принциповості, наполегливості та успіхів у роботі!

 Заступник голови районної ради                                               Володимир Чуприн

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 30 листопада 2020 року

Продовжити

Вшанування пам'яті

Наприкінці листопада вся Україна традиційно вшановує пам'ять мільйонів співвітчизників, життя яких забрала косовиця голодних років. 27 листопада, біля пам’ятного знаку жертвам голодомору в м. Балаклія відбулося вшанування пам’яті жертв Голодомору. На даному заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади.

Продовжити

Остання субота листопада – День вшанування пам’яті жертв Голодоморів

Дорогі земляки!

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі

Балаклійщина відчула на собі всю біль голодомору, тому кожен з нас втратив частку свого коріння. Ще живі люди, які пам'ятають Голодомор і можуть розповісти про той жахливий час.
Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

Заступник голови районної ради                                        В. Чуприн

 

 Ефективна первинна медицина в громаді