Новини

Звернення заступника голови районної ради

Шановні працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсмени, ветерани та шанувальники спорту!
Щиро вітаю всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!


Школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та досягати її, шляхетність, вчить ефективній співпраці в команді, та підкоренню власного інтересу загальній меті.
Бажаю всім тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Зичу спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України! Нехай Ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого Балаклійського району.

Заступник голови районної ради                                                                         Володимир Чуприн

ГПУ "Шебелинкагазвидобування" відзначає професійне свято.

На початку вересня ГПУ "Шебелинкагазвидобування" відзначає своє професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Балаклійський район з точки зору досягнень, можливостей та перспектив займає особливе положення в нафто - газовому комплексі України. Становлення газовидобувної галузі України в її сучасному розумінні відбувалося саме на Балаклійщині після відкриття у 1950 році унікального Шебелинського родовища із запасами газу 650 млрд. м куб.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 7  вересня 2020 року

Продовжити

Дорогі діти, шановні педагоги Балаклійського району!

 

Вітаю Вас з Днем знань!

День 1 вересня завжди особливо урочистий і трохи хвилюючий, адже саме з нього починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових знань та досягнення нових омріяних висот. Особливим і дуже важливим у житті цей день є для першокласників, які тримаючись за батьківські руки вперше ступають на незвіданий шлях навчання, адже для них починається нова, дуже важлива сторінка в житті. Не менш важливим є цей день і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким незабаром доведеться обирати свій професійний шлях.
Бажаю усім вам на цьому шляху зустріти добрих і надійних друзів, здобути нові знання та добрі спогади про шкільні роки. Нехай ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті.
Бажаю вам міцного здоров’я, величезного бажання та наснаги вчитися і здобувати нові знання.
Нехай попереду вас чекає багато цікавого, кожен урок дарує відкриття, навчальний рік буде успішним, а педагоги допомагають здобути нові знання.

 

                           Заступник голови Балаклійської районної ради                                                                   Володимир Чуприн

 

 

До уваги жителів району!

Шановні жителі Балаклійщини!

Ми ще раз звертається до жителів та гостей району зробити все можливе, аби не допускати спалення стерні, залишків сухої рослинності, опалого листя на своїх присадибних ділянках та не спричиняти шкоду довкіллю.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 25  серпня 2020 року

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді