Новини

У ході підготовки до позачергової сесії

Згідно Перспективного Плану Балаклійської районної ради VII скликання на 2020 рік та враховуючи звернення районної державної адміністрації, 24 січня 2020 року під головуванням заступника голови районної ради Володимира Чуприна відбулося засідання президії Балаклійської районної ради.

Продовжити

Загальні збори членів Асоціації

Під час загальних зборів Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, в засіданні якого взяв участь заступник голови Балаклійської районної ради Володимир Чуприн, що відбулись сьогодні у Будинку рад, учасники зосередились на підготовці плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 роки.

Продовжити

Урочистості до Дня Соборності України

Двадцяте століття залишило нам у спадок безліч подій минулого, які не втрачають своєї значущості та актуальності, потребують осмислення історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність та державність.

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

Дорогі жителі району!
Щиро вітаю Вас з великим державним святом – Днем Соборності та Свободи України!

Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! Отже прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня соборності незалежної України!
Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу. Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.
Нехай же наша державницька діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу. Зичу усім громадянам України здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої України! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

Заступник голови районної ради                                                    Володимир Чуприн

З 1 січня 2020 року розпочався черговий етап подання декларацій

Черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, розпочався з 1 січня 2020 року. Радимо відповідально поставитись до інформації, яку зазначаєте у декларації.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 20 січня 2020 року

Продовжити

19 січня - Хрещення Господнє. Графік проведення обрядів водоосвячення на водоймищах та в храмах району

Вода хрещенська - вода цілюща. Щороку, цієї зимової пори, у День Хрещення Господнього, православні зі світлою радістю, з вірою в серці йдуть до храмів та водоймищ, щоб освятити воду. 19 січня – це один з дванадцяти найбільших християнських свят - Хрещення Господнє. Його відзначають на згадку про хрещення Ісуса Христа в річці Йордан. У цей день церква традиційно освячує воду.

Продовжити

Зберігайте спокій! На Балаклійщині перевірятимуть систему оповіщення

15 січня 2020 року о 14.25 годині Департаментом цивільного захисту Харківської обласної державної адміністрації буде проводитись планова технічна перевірка засобів оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді