Новини

Через епідеміологічну ситуацію скасовано державну підсумкову атестацію у 4 та 9 класах

Наказом Міністерства освіти і науки № 463 від 30.03.2020 року «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2019/2020 навчальному році» учнів 4-х і 9-х класів звільнено від складання шкільних іспитів.

Продовжити

З 6 квітня стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів для 5-11 класів

З метою організації належного рівня навчання для школярів у понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки, повідомляє МОН.

Продовжити

Уряд впроваджує жорсткіші заходи безпеки на період карантину – до 24 квітня 2020 року

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету міністрів. Постанову буде викладено в новій редакції.

Продовжити

В Україні - 549 випадків COVID-19

Про це повідомляють у МОЗ. За добу було зафіксовано 69 нових випадків. За даними ЦГЗ, станом на 10:00 31 березня в Україні 549 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 13 летальних, 8 пацієнтів одужало.

Продовжити

В Україні 240 закладів визначено для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

Це лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 30 березня 2020 року

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді