Новини

15 грудня 2020 року відбулась І сесія районної ради VIII скликання

Перша сесія новообраної Ізюмської районної ради VIII скликання відбулась 15 грудня 2020 року. Серед найважливіших питань порядку денного – обрання голови районної ради, його заступників, утворення робочої групи з підготовки Регламенту районної ради VIII скликання.

Продовжити

Декларація і депутати

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад, які припиняють свої повноваження, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (декларація перед звільненням).

Продовжити

Сьогодні вшановуємо ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 14 грудня 2020 року

Продовжити

Урочисте відкриття меморіальної дошки Щербині М.С.

Сьогодні, 07 грудня,  на адміністративній будівлі Балаклійської районної ради відкрито меморіальну дошку на знак увічнення пам'яті Щербини Миколи Семеновича, видатного балаклійця, чудової людини, почесного громадянина Балаклійського району та міста Балаклія.

У заході взяли участь  заступник голови районної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, голова Ради районної організації ветеранів, онука та правнук Миколи Семеновича.

Продовжити

7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Балаклійського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання. Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів і задумів.
Проте повсякденними турботами людини сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу місцевих рад, але й службовці органів місцевого самоврядування, і, звичайно, громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.
В цей день хочу подякувати усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з Вами робимо спільну справу — розбудовуємо Балаклійський район, місто, наші села, робимо життя його жителів кращим, працюємо задля їх добробуту.
Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення соціально-економічного розвитку нашої Балаклійщини.

З повагою
Заступник голови районної ради                                    Володимир Чуприн

Відбулась остання сесія Балаклійської районної ради VII скликання

04 грудня 2020 року депутатський корпус Балаклійської районної ради востаннє у цій каденції зібрався на позачергову LХ сесію районної ради. Відповідно до порядку денного депутати розглянули важливі для району питання та прийняли відповідні рішення. 

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді