Новини

Звернення заступника голови районної ради

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ПОЛІЦІЇ!

Щиро вітаємо вас із професійним святом! Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на вас, вимагає відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки. У день свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті! Бажаємо мужності, витримки й наснаги, міцного здоров’я та родинного тепла вам і вашим рідним!

Заступник голови Балаклійської районної ради                                В. Чуприн

Керівництво району привітало місцевих полісменів з професійним святом

4 липня, працівники Національної поліції України відзначають професійне свято – п’яту річницю з дня створення. А сьогодні, напередодні свята заступник голови районної ради Володимир Чуприн та голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов привітали керівника та особовий склад Балаклійського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області з Днем Національної поліції України.

Продовжити

Безпека праці під час жнив має стати головним пріоритетом

Сільськогосподарське виробництво є одним із саме травмонебезпечних галузей щодо умов та безпеки праці. За кількістю нещасних випадків на виробництві аграрний сектор економіки поступається тільки вугільній промисловості, а за смертельним травматизмом посідає перше місце серед галузей народного господарства.

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

Шановні жителі Балаклійського району!
Прийміть сердечні вітання з нагоди Дня Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, що було, безперечно, видатною подією. Вперше у вітчизняній історії носієм суверенітету і єдиним джерелом влади було проголошено народ, а людину, її права і свободи, визнано найвищою цінністю.
Святкування Дня Конституції України цього року – найбільш актуально. Це вже не просто данина традиції, а можливість проявити силу патріотизму, згадати зусилля і втрати, з якими наші предки відстоювали права на свою свободу, а сьогодні наші побратими знову захищають суверенітет і цілісність країни.
Вірю, що Конституція може згуртувати всі покоління в переконанні, що Батьківщина починається з кожного і від кожного з нас залежить побудова гармонійного суспільства для всебічного розвитку людини. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.
Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі.
У день свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя і достатку, любові, миру, натхненної праці та успіхів задля розбудови стабільної і процвітаючої України.

Заступник голови районної ради                                                Володимир Чуприн

 

Звернення заступника голови районної ради

Шановна молодь Балаклійщини!

Прийміть щирі вітання з непересічним та динамічним, емоційним та сповненим запалу святом – Днем молоді! Інакше і бути не може, адже для вас відкрита будь-яка дорога, відкритий весь світ як на долоні, будь-яка справа по плечу! Ваші дні переповнені любов’ю, оптимізмом, завзятістю, патріотизмом, людяністю, новими і новими прагненнями та мріями!
Ми пишаємося молоддю нашого району, вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах. Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього, ваші енергія і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, науці, спорті та мистецтві. Ви щоденною працею будуєте майбутнє нашого району, країни, адже саме ви є незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання України.
Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа і тіло. Хочу побажати вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

Заступник голови районної ради                                                     Володимир Чуприн

 

Свято вшанування обдарованих учнів Балаклійщини

Сьогодні, на базі Балаклійської загальноосвітньої школи №2 відбулося свято вшанування обдарованих учнів Балаклійського району, на якому вже традиційно відзначили учнів, які підтвердили високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, змагань та переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Продовжити

Почесну відзнаку багатодітній матері вручили керівники Балаклійського району.

Яковлєва Катерина Миколаївна – мати п’ятьох дітей (трьох доньок і двох синів). Відповідно до Указу Президента України від 08 травня 2020 року №170/2020 вона удостоєна звання «Мати-героїня». Почесну відзнаку багатодітній матері з села Чепіль сьогодні вручили керівники Балаклійського району.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді