Новини

Реформа місцевого самоврядування

Заступник голови Балаклійської районної ради Володимир Чуприн взяв участь у засіданні круглого столу на тему «Реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: проблеми та перспективи», який відбувся 12 листопада у навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

 наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 11 листопада 2019 року

Продовжити

До відома

Балаклійська районна виборча комісія повідомляє про формування складу Донецької селищної виборчих комісій Балаклійського району Харківської області, що здійснює підготовку та проведення перших місцевих виборів Донецької селищної об'єднаної територіальної громади Харківської області

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Балаклійщини!

Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів.
Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Ваша майстерність та професіоналізм зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність рідному краю, краса якого втілюється в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.
Висловлюю глибоку подяку всім працівникам культури та аматорам народного мистецтва за самовіддану, подвижницьку працю.
Творчих вам здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення та процвітання у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Заступник голови районної ради                                                                                      Володимир Чуприн

 

Відбувся особистий прийом громадян

07 листопада заступник голови Балаклійської районної ради Володимир Чуприн зустрівся із жителями Чепільської сільської ради. Звертались громадяни до Володимира Вікторовича з питаннями щодо ремонту дороги по вулиці Широкій, щодо неналежного вуличного освітлення по вулиці Братів Аверіних.

Продовжити

Урочистості до Всеукраїнського дня працівників культури

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва відзначається в нашій державі щорічно із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 04 листопада 2019 року

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

Шановні працівники соціальної сфери Балаклійського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.
Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.
Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Завдяки спільним зусиллям у соціальній сфері нашого району вона стає ближчою до людини, усе повніше задовольняє її потреби.
Висловлюю слова вдячності всім трудовим колективам установ, закладів, управлінь та відділів соціального призначення за сумлінне виконання службових обов'язків.
Бажаю Вам міцного здоров'я, достатку, сімейного тепла, прихильності долі, успіхів та нових ініціатив у подальшому розвитку соціальної сфери району.
Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка, а милосердя та доброта завжди супроводжують вас.

 

З повагою
Заступник голови районної ради                                      Володимир Чуприн

Спортивна Балаклійщина

Запрошуємо всіх бажаючих до Балаклії на ХХХІІ традиційний легкоатлетичний пробіг, який відбудеться від Балаклійського районного дитячо-юнацького спортивно – оздоровчого комплексу "Вимпел" 02 листопада 2019 року. Реєстрація учасників з 09.00 години. Кожен бігун стає учасником святкової лотереї. 

Балаклійці відзначили 75-ту річницю визволення України від нацистських загарбників

Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки.

Продовжити

 Ефективна первинна медицина в громаді