Новини

До відома населення району

У зв'язку зі зміною тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, на підставі Закону України "Про житлово - комунальні послуги" від 09.11.2017 року №2189-VIII комунальне підприємство "Балаклійський водоканал" доводить до відома населення Балаклійського району Рішення Балаклійської районної ради про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення

Продовжити

Повідомлення державної служби зайнятості

Шановні роботодавці!

На сайті державної служби зайнятості проводиться опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості. Пропонуємо поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, висловитися про послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо очікуваного вдосконалення послуг Державної служби зайнятості.

Продовжити

Збільшено тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення

17 вересня на сесії Балаклійської районної ради розглянули питання про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством "Балаклійський водоканал".

Продовжити

Сесія Балаклійської районної ради пройшла активно й результативно

Сьогодні, 17 вересня відбулася чергова XLV сесія Балаклійської районної ради сьомого скликання, яку провів заступник голови Володимир Чуприн. В роботі пленарного засідання окрім депутатів районної ради взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

Шановні рятівники!
Щиро вітаю Вас з Вашим професійним святом!

Це свято людей, які щодня стоять на захисті населення та територій від пожеж, наслідків стихійних лих, виробничих аварій та катастроф. Вони щомиті готові прийти на допомогу людині, яка потрапила в надзвичайну ситуацію.
Сьогодні працівники районного відділу управління ДСНС України в Харківській області гідно виконують поставлені державою завдання. Під час ліквідації пожеж працівники пожежно-рятувальних формувань та сил цивільного захисту району неодноразово доводили свою високу професійність. Приклади Вашої відваги та рішучості, виявлені під час виконання службових обов’язків, свідчать про те, що в строю ДСНС об’єднані сильні духом, загартовані часом і випробуваннями сміливі та мужні люди.
Від імені депутатського корпусу Балаклійської районної ради та всіх мешканців району висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам району за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку.
Бажаю усім Вам доброго здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

 

Заступник голови районної ради                                                       Володимир Чуприн

Щодо наявності лікарських засобів

Інформація щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 16 вересня 2019 року

Продовжити

На Балаклійщині відкрито сучасний спортивний майданчик

З нагоди Дня фізичної культури і спорту на території Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбулось урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям для гри в міні-футбол.

Продовжити

Відбувся особистий прийом громадян

13 вересня 2019 року, заступник голови Балаклійської районної ради Володимир Чуприн провів виїзний прийом громадян у селі Шебелинка. Зустрівся з трудовим колективом сільської ради, поспілкувався з сільським головою. Обговорили ряд актуальних питань, які потребують нагального вирішення.

Продовжити

Звернення заступника голови районної ради

Шановні працівники фізичної культури, вчителі, тренери, ветерани галузі,
спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!
Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Тому сьогодні влада приділяє неабияку увагу розбудові саме цієї галузі, розуміючи, що лише за здоровою нацією – майбутнє України. Переконані, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. В районі зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу державу на найпрестижніших спортивних аренах. Нехай для кожного з вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості. Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

 

Заступник голови районної ради                                                                         Володимир Чуприн

В ході підготовки до пленарного засідання сесії відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Сьогодні, 12 вересня 2019 року, в залі засідань під головуванням Володимира Чуприна, заступника голови Балаклійської районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

Продовжити