Новини

Відбулась чергова сесія районної ради

22 вересня, під керівництвом заступника голови Балаклійської районної ради Володимира Чуприна відбулося пленарне засідання п'ятидесят п'ятої сесії районної ради. На засіданні зареєструвалося 22 депутати.

Продовжити

Покладання квітів з нагоди 77-річниці звільнення Харківської області від нацистських загарбників та Дня партизанської слави

22 вересня в місті Балаклія на Алеї Слави у парку ім. В.Й. Казмірука відбулася церемонія покладання квітів з нагоди Дня партизанської слави та 77-річниці звільнення Харківської області від нацистських загарбників.

Продовжити

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 21  вересня 2020 року

Продовжити

Вітання заступника голови районної ради

Шановні працівники та ветерани лісових господарств!

Традиційно в третю неділю вересня ми відзначаємо День працівника лісу.Від усієї душі щиро вітаю всіх працівників лісового господарства та ветеранів галузі з професійним святом!
Висловлюю слова щирої вдячності й пошани за Вашу невтомну, натхненну працю, вагомі зусилля для добробуту нинішнього та майбутнього поколінь.
Бажаю щоб у Вашому домі панувало добро і радість, тепло і злагода, в серці – віра і надія, а міцне здоров’я та гарний настрій стануть запорукою Вашої плідної праці.
Нехай кожен день буде наповнений життєвою мудрістю, яка допоможе здолати всі негаразди.
Хай нагородою Вам буде Божа опіка та щира пошана від людей.

Заступник голови районної ради                                          Володимир Чуприн 

 

Відбулось засідання постійних комісій районної ради

В ході підготовки до 55 сесії районної ради VII скликання 18 вересня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради. Провів спільне засідання комісій заступник голови районної ради Володимир Чуприн.

Продовжити

Урочистості до Дня працівника лісу

18 вересня приміщенні ДП "Балаклійське лісове господарство" відбулися урочисті збори з нагоди професійного свята — Дня працівника лісу, в яких взяли участь заступник голови Володимир Чуприн та голова голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов.

Продовжити

Урочистості з нагоди відзначення Дня рятівника

Сьогодні, 17 вересня, заступник голови Балаклійської районної ради Володимир Чуприн та голова районної державвної адміністрації Віталій Карабанов привітали рятівників району у Балаклійському районному відділі ДСНС України у Харківській області з нагоди професійного свята.

Продовжити

Привітання до Дня рятівника

Шановні працівники цивільного захисту України!

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника!
Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.
Бажаю усім вам міцного здоров'я, всіляких гараздів, миру і злагоди вашим домівкам, побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів.

 Заступник голови районної ради                                          Володимир Чуприн

 

Щодо наявності лікарських засобів

Щодо  наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги станом на 14  вересня 2020 року

Продовжити

Вітання заступника голови районної ради

Шановні працівники та ветерани праці газового господарства Балаклійщини!

Це свято людей, які присвятили себе важливій справі – розбудові енергетичної системи держави.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно проявляють майстерність і самовідданість, відповідальне ставлення до своєї справи, для забезпечення енергетичних потреб населення Балаклійського району.
Бажаю міцного здоров'я, наснаги, невичерпного життєвого оптимізму, стабільності та нових досягнень на благо українського народу.

              З повагою

Заступник голови районної ради                                          Володимир Чуприн 

 Ефективна первинна медицина в громаді