7 грудня - День місцевого самоврядування в Україні

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Балаклійського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного міста, села, дбають про його розквіт і зростання. Завдяки злагодженій роботі представницької та виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів і задумів.
Проте повсякденними турботами людини сьогодні переймаються не лише депутати, які входять до складу місцевих рад, але й службовці органів місцевого самоврядування, і, звичайно, громадяни, які беруть участь у вирішенні багатьох питань.
В цей день хочу подякувати усім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з Вами робимо спільну справу — розбудовуємо Балаклійський район, місто, наші села, робимо життя його жителів кращим, працюємо задля їх добробуту.
Бажаю кожному з Вас міцного здоров’я, добра, творчої сили та нових звершень на ниві зміцнення соціально-економічного розвитку нашої Балаклійщини.

З повагою
Заступник голови районної ради                                    Володимир Чуприн

 Ефективна первинна медицина в громаді