Позачергова, 59 сесія Балаклійської районої ради

26 листопада 2020 року відбулося позачергове засідання п’ятдесят дев'ятої сесії сьомого скликання Балаклійської районної ради, яке провів заступник голови районної ради Володимир Чуприн.

В роботі позачергового засідання взяли участь 24 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації та представники районних ЗМІ.

На початку сесії депутатський корпус ухвалив ряд процедурних питань, які стосувались порядку денного, регламенту, секретаріату, тощо.

На сесії були прийняті зміни до районних програм:
- до Комплексної Програми соціального - до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2020 рік, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2019 року №859-VІІ (зі змінами):- до Комплексної програми профілактики правопорушень в Балаклійському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 21 квітня 2016 року
№102-VII (зі змінами).

Також було внесено зміни до районного бюджету. Окрім того, депутати прийняли ряд рішень щодо управління майном комунальної власності.

З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному веб-порталі районної ради в розділі "Рішення" головного меню, а також, відповідно до чинного законодавства, усі результати голосування депутатів розміщені в розділі "поіменне голосування".

 

 Ефективна первинна медицина в громаді