14

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
LV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Від «____» ___________ 2020 року                                                                                                                          № ____ -VII

 

Про внесення змін до Програми розвитку
цивільного захисту Балаклійського району
Харківської області на 2019-2022 роки, затвердженої
рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року
№679-VIІ


Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, Закону України “Про загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2019 – 2022 роки” та на підставі статті 43 Закону України ”Про місцеве самоврядування”, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести до Програми розвитку цивільного захисту Балаклійського району Харківської області на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року №679-VIІ наступні зміни:
розділ 4 "Сприяння у забезпеченні пожежної безпеки" доповнити п.4.4 "Придбання запчастин для пожежних автомобілів підрозділів протипожежної спеціалізованої служби цивільного захисту району" на суму 90 тис. грн згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, правопорядку та у справах військовослужбовців (Іванченко В.П.).


Заступник голови районної ради                                                         Володимир ЧУПРИН

 

 ДОДАТОК


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
“Про внесення змін до Програми розвитку Цивільного захисту Балаклійського району Харківської області на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року №679-VIІ ”

 

Проект рішення Балаклійської районної ради “Про внесення змін до Програми розвитку цивільного захисту Балаклійського району Харківської області на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року №679-VIІ” розроблено у зв’язку необхідністю придбання запчастин для проведення ремонту пожежних автомобілів підрозділів протипожежної спеціалізованої служби цивільного захисту району.
Своєчасне проведення ремонту пожежних автомобілів забезпечить підтримання підрозділів протипожежної спеціалізованої служби цивільного захисту району у постійній готовності до виконання службових завдань по локалізації та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.


Завідувач сектору з питань цивільного
захисту, оборонної роботи та взаємодії з
правоохоронними органами
районної державної адміністрації Євгеній ШПАК

„____” вересня 2020 року

 

 Ефективна первинна медицина в громаді