12

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
LV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Від «____» ___________ 2020 року                                                                                                                          № ____ -VII

 

Про надання згоди на списання автомобіля
ГАЗ-5301 з державним номером АХ 9283 АІ,
що знаходиться на балансі районного
комунального закладу «Балаклійський
районний Будинок культури»


Враховуючи лист начальника відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації С. Кунденка щодо надання згоди на списання автомобіля ГАЗ-5301 з державним номером АХ 9283 АІ, який знаходиться в аварійному стані, потребує проведення капітального ремонту та відновлення якого економічно недоцільно, а також акт обстеження вищезазначеного автомобіля від 02 вересня 2020 року, відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району Харківської області, що знаходиться на балансі районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури», а саме:

№ з/п

Найменування майна

Інвентарний номер

Рік випуску

Балансова вартість, грн.

Залишкова вартість, грн.

1.

Автомобіль ГАЗ-5301

державний номер АХ 9283 АІ

10510006

1982

4922,00

0,00


2. Районному комунальному закладу «Балаклійський районний Будинок культури» списання майна, зазначеного в п. 1 цього рішення, здійснити відповідно до чинного законодавства.


3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (С. Обізний).


Заступник голови районної ради                                                                                           В. Чуприн

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради

«Про надання згоди на списання автомобіля ГАЗ-5301
з державним номером АХ 9283 АІ, що знаходиться на балансі районного
комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури»


Даний проект рішення районної ради розроблено у зв’язку із зверненням на адресу районної ради начальника відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації С. Кунденка щодо надання згоди на списання автомобіля ГАЗ-5301 з державним номером АХ 9283 АІ з балансу районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури» та в результаті проведеного відповідною комісією обстеження запропонованого до списання автомобіля.
При обстеженні було встановлено, що автомобіль знаходиться в аварійному стані, потребує проведення капітального ремонту шасі, кузова, двигуна, трансмісії та ходової частини. На сьогодні відновлення даного автомобіля економічно недоцільно і у закладі відсутня потреба у його подальшому використанні.
Основною метою прийняття зазначеного рішення є надання згоди на списання автомобіля ГАЗ-5301 з державним номером АХ 9283 АІ, що знаходиться на балансі районного комунального закладу «Балаклійський районний Будинок культури», у зв’язку із його повним зносом та непридатністю до подальшої експлуатації через технічний стан.

 

Начальник відділу з питань
управління майном спільної
власності району районної ради _____________ О. Бовдуй


_____ ______________ 20___ року

 

 

 

 

 

 

 

 Ефективна первинна медицина в громаді