ГПУ "Шебелинкагазвидобування" відзначає професійне свято.

На початку вересня ГПУ "Шебелинкагазвидобування" відзначає своє професійне свято – День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Балаклійський район з точки зору досягнень, можливостей та перспектив займає особливе положення в нафто - газовому комплексі України. Становлення газовидобувної галузі України в її сучасному розумінні відбувалося саме на Балаклійщині після відкриття у 1950 році унікального Шебелинського родовища із запасами газу 650 млрд. м куб.

Сьогодні ГПУ "Шебелинкагазвидобування" – це потужний науково-промисловий комплекс, що забезпечує пошук, розвідку, проектування та розробку свердловин, видобуток, транспортування і переробку сировини.
Провідна роль Шебелинки у розвитку газової промисловості країни зумовлена величезними запасами блакитного палива, високими енергетичними показниками свердловин, вигідним географічни положенням. На сучасному етапі виробничої діяльності ГПУ «Шебелинкагазвидобування» є базовою багатопрофільною виробничою структурною одиницею ПАТ «Укргазвидобування», яке забезпечує понад 40% загального видобутку газу в Україні.
Напередодні професійного свята, заступник голови районної ради Володимир Чуприн та голова райдержадміністрації Віталій Карабанов зустрілись з директором газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» Акціонерного Товариства «Укргазвидобування», Фесенком Юрієм Леонідовичем, та вручили йому відзнаку  райдержадміністрації та районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток Балаклійського району. Також, з нагоди професійного свята, були нагороджені кращі працівники даного підприємства.

 Ефективна первинна медицина в громаді