Відбулась освітянська конференція

Серпневі форуми – час підбиття підсумків розвитку освітньої галузі за попередній навчальний рік й визначення пріоритетів на майбутній.

Новий навчальний рік 2020-2021 для школярів розпочинається 1 вересня. А для освітян вже традиційно його початок знаменується серпневою педагогічною конференцією, яка цього року проходила 28 серпня в Балаклійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2.
Серпнева конференція – це підведення підсумків за минулий навчальний рік, визначення стратегічних пріоритетів розвитку освіти Балаклійщини в сучасних умовах, шляхів їх реалізації, конкретизування завдань для керівників закладів освіти, кожної категорії педагогічних працівників, органів місцевого самоврядування на новий навчальний рік, влиття у педагогічну когорту молодих спеціалістів, цікаві зустрічі, обмін думками, враженнями.
У роботі конференції взяв участь заступник голови районної ради Володимир Чуприн, який акцентував увагу присутніх на позитивній динаміці показників розвитку освітньої галузі, зокрема, це – збереження мережі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, покращення їх матеріально – технічного забезпечення, здобутки учнів та педагогів обласному та всеукраїнському рівнях.
Крім того, заступник голови районної ради від себе особисто та від депутатського корпусу привітав освітян району із початком нового навчального року, висловив вдячність за терпіння, мудрість, сумлінність у виконанні високої місії – виховання підростаючого покоління та побажав педагогам здоров’я, благополуччя, старанних, вдячних учнів і справжніх відкриттів та наукових перемог.
З початком нового навчального року вчителів привітали голова районної державної адміністрації Віталій Карабанов.
Як спрацювали у минулому році, над якими проблемними питаннями доведеться трудитись у 2020 – 2021 навчальному році, про готовність закладів освіти Балаклійського району до початку нового навчального року в сьогоднішніх умовах світової пандемії коронавірусу проінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід. В обговоренні цього питання взяли керівники навчальних закладів.
На завершення конференції освітянські установи та педагоги були нагороджені грамотами.

   

 

 Ефективна первинна медицина в громаді