7

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
LV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Від «____» ___________ 2020 року                                                                                                                          № ____ -VII

Про встановлення тарифів на теплову
енергію, її виробництво, транспортування
та постачання для потреб населення,
бюджетних установ та інших споживачів,
послугу з постачання теплової енергії
комунальному підприємству Балаклійської
районної ради «Балаклійські теплові мережі»
(шляхом зниження)


Розглянувши заяву т.в.о. начальника Комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» О. Шопіної та подані до неї матеріали стосовно перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів даному комунальному підприємству, затверджених рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 712-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі», враховуючи відсутність зауважень та пропозицій населення району по розміщеному в районній газеті «Вісті Балаклійщини» від 21 липня 2020 року № 53 (11399) повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послугу з централізованого опалення, яка надається населенню КП БРР «Балаклійські теплові мережі», враховуючи Перелік ліцензіатів у сфері теплопостачання, що переходять під регулювання органів місцевого самоврядування, у зв’язку з передачею Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), права на встановлення тарифів на тепло органами місцевого самоврядування, відповідно до пункту 11 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01 червня 2011 року № 869 (у редакції постанови КМУ від 03 квітня 2019 року № 291), статтей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про теплопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів:
тариф на теплову енергію – 1794,73 грн./Гкал (з ПДВ);
тариф на виробництво теплової енергії – 1534,21 грн./Гкал (з ПДВ);
тариф на транспортування теплової енергії – 235,92 грн./Гкал (з ПДВ);
тариф на постачання теплової енергії – 24,60 грн./Гкал (з ПДВ).
2. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно з додатками 1-12.
3. Установити тариф на послугу з постачання теплової енергії – 1794,73 грн./Гкал (з ПДВ).
4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Балаклійської районної ради від 12 грудня 2018 року № 712-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі».
5. Комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» повідомити споживачів про зміну тарифу на комунальну послугу у строк, що не перевищує 15 днів з дати введення його в дію.
6. Дане рішення вступає в дію відповідно до чинного законодавства.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (С. Обізний).

 

Заступник голови районної ради                                   В. Чуприн

Додаток


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради

«Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво,
транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ
та інших споживачів, послугу з постачання теплової енергії комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» (щляхом зниження)


Даний проект рішення розроблений у зв‘язку із зверненням на адресу районної ради т.в.о. начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» О. Шопіної стосовно перегляду тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів даному комунальному підприємству, затверджених рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 712-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі».
Пунктом 11 Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою КМУ від 01 червня 2011 року № 869 (у редакції постанови КМУ від 03 квітня 2019 року № 291), передбачено, що з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з виробництвом, транспортуванням та постачанням теплової енергії, та відповідно наданням послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води, перегляд тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води та їх структури здійснюється уповноваженим органом кожного року (до початку опалювального періоду) за заявою ліцензіата (суб’єкта господарювання).
У діючих тарифах, які були встановлені рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 712-VІІ, вартість газу була врахована в розмірі 8361,85 грн. з ПДВ за 1000 м3, тоді як в нових тарифах береться середня вартість постачання газу за минулий опалювальний сезон з доплатами за транспортування та доставку в розмірі 6377,1 грн. з ПДВ за 1000 м3.
Крім того, в діючих тарифах був врахований прожитковий мінімум у розмірі 1762,0 грн., тоді як з 01.07.2020 він складає 2197,0 грн.
У комплексі всі вищеперераховані фактори призвели до зменшення планових тарифів на теплову енергію та послуги з постачання теплової енергії.
Основною метою прийняття зазначеного рішення районної ради є встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі».

 

Начальник відділу з питань
управління майном спільної
власності району районної ради _____________ О. Бовдуй

 

_____ ______________ 20___ року

 

 Ефективна первинна медицина в громаді