6

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
LV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Від «____» ___________ 2020 року                                                                                                                          № ____ -VII

Про погодження інвестиційної
програми комунального підприємства
Балаклійської районної ради
«Балаклійські теплові мережі» на 2020 рік


Враховуючи заяву т.в.о. начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» О. Шопіної стосовно погодження інвестиційної програми даного комунального підприємства на 2020 рік, керуючись ст. 181 Закону України «Про теплопостачання», Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 14.12.2012 № 630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 14.12.2012 року № 381 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 січня 2013 року за № 98/22630, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити інвестиційну програму комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2020 рік (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (С. Обізний).

 

Заступник голови районної ради                                               В. Чуприн

ДодатокПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради

«Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства
Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2020 рік»


Відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання, комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» була розроблена інвестиційна програма підприємства на 2020 рік, яка направлена на забезпечення безаварійної роботи котелень, підвищення надійності роботи тягодуттєвого обладнання котлів, зниження енергоємності виробництва шляхом скорочення споживання природного газу та електроенергії при виробництві та транспортуванні теплової енергії споживачам, зменшення втрат теплової енергії в теплових мережах, впровадження енергоефективних технологій та обладнання.
Інвестиційною програмою КП БРР «Балаклійські теплові мережі» на 2020 рік передбачені наступні витрати:
1) встановлення шаф керування з перетворювачами частоти на 8 котельнях для регулювання продуктивності тягодуттєвих механізмів 14 котлів, що дозволить скоротити споживання електричної енергії на суму 162,7 тис. грн. на рік (в середньому на 57 %) та збільшити термін безаварійної експлуатації електроприводу тягодуттєвих механізмів котлів;
2) проведення капітального ремонту та заміну теплової ізоляції надземних ділянок теплових мереж у м. Балаклія із застосуванням пінополіуретанових шкаралуп в опалювальний період, що, в свою чергу, попередить можливість замерзання теплоносія у випадку виникнення аварійних ситуацій на котельні, а також зменшить втрати теплової енергії при її транспортуванні, що призведе до скорочення споживання природного газу на суму 157,5 тис. грн.
Основною метою прийняття зазначеного рішення є погодження інвестиційної програми комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2020 рік.

 


Начальник відділу з питань
управління майном спільної
власності району районної ради _____________ О. Бовдуй

 

 

 Ефективна первинна медицина в громаді