2

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
LV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

ПРОЕКТ РІШЕННЯ


Від «____» ___________ 2020 року                                                                                                                          № ____ -VII

Про внесення змін до районної Програми
оздоровлення та відпочинку дітей в
Балаклійському районі на 2018-2022 роки,
затвердженої рішенням районної ради
від 2 листопада 2017 року №420-VIІ (зі змінами)


З метою створення додаткових сприятливих умов для забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей, збереження та підтримки діяльності закладів оздоровлення та відпочинку, у відповідності до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада


ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 02 листопада 2017 року №420-VIІ (зі змінами), виклавши додаток 2 у новій редакції (додається).

2. Балаклійській районній державній адміністрації вжити заходів щодо виконання Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (С. Швід).

 

Заступник голови районної ради                                 В. Чуприн

Додаток

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту рішення Балаклійської районної ради
"Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки, затвердженої рішенням районної ради від 2 листопада 2017 року №420-VIІ (зі змінами)"


Проект рішення розроблено з метою створення додаткових сприятливих умов для забезпечення відпочинку та оздоровлення дітей, збереження та підтримки діяльності закладів оздоровлення та відпочинку та на виконання Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей", статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".
Зміни до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки зумовлені необхідністю коригування фінансування оздоровчої кампанії в 2020 році в Додатку 2 «Прогнозні розрахунки витрат на реалізацію районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки в Балаклійському районі», а саме виділення додаткових коштів на оплату праці працівників Балаклійського ПДЗОВ «Олімпія» та покращання матеріально-технічної бази закладу.


Начальник відділу культури, молоді та спорту
райдержадміністрації                                                                     Сергій КУНДЕНКО


“____”___________ 2020 року

 

 

 

 Ефективна первинна медицина в громаді