Свято вшанування обдарованих учнів Балаклійщини

Сьогодні, на базі Балаклійської загальноосвітньої школи №2 відбулося свято вшанування обдарованих учнів Балаклійського району, на якому вже традиційно відзначили учнів, які підтвердили високий рівень знань, захищали честь району та стали переможцями й призерами Всеукраїнських та обласних предметних олімпіад з базових дисциплін, конкурсів, змагань та переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.

Нагородження інтелектуальної еліти відбулося за участі заступника голови районної ради Володимира Чуприна, голови РДА Віталія Карабанова, начальника відділу освіти Світлани Швід, дітей-переможців, учителів шкіл району.
Володимир Чуприн висловив слова вдячності переможцям та вчителям за те, що своєю наполегливою працею й досягнутими значними результатами прославляють район.
– Щиро вітаю обдаровану молодь, усіх тих, хто в нелегких випробовуваннях виборов перемогу, утвердив невтомну працю свого наставника-вчителя, – підкреслив він. – Нехай ця перемога буде не останньою у вашому житті, хай за цими досягненнями в навчанні буде ще багато перемог!
Також, у своїй промові він запевнив, що влада району в свою чергу завжди буде підтримувати ініціативи, спрямовані на розвиток інтелектуалу та творчості підростаючого покоління.
Загалом на святі нагороджено відзнаками та грошовими преміями 39 начитаних, ерудованих, активних учнів, які наполегливо і впевнено підкорюють вершини знань. А також нагороди отримали команди учнів Савинського та Балаклійського ліцеїв за ІІ та ІІІ місце (відповідно) в обласному святі – фестивалі дитячих фольклорних колективів "Щедрий вечір".

 

 Ефективна первинна медицина в громаді