Почесну відзнаку багатодітній матері вручили керівники Балаклійського району.

Яковлєва Катерина Миколаївна – мати п’ятьох дітей (трьох доньок і двох синів). Відповідно до Указу Президента України від 08 травня 2020 року №170/2020 вона удостоєна звання «Мати-героїня». Почесну відзнаку багатодітній матері з села Чепіль сьогодні вручили керівники Балаклійського району.

«Мені дуже приємно вручати подібні нагороди, - відзначив заступник голови районної ради Володимир Чуприн. – Переконаний, що українців має бути багато. Вважаю, що справді щаслива людина та, в якої багато дітей. Потім, дасть Бог, буде багато онуків. І коли за столом збирається велика родина, це дуже приємно».
Володимир Вікторович додав, що особливо приємно йому вітати родини, в яких діти досягають значних висот, добре навчаються й успішно реалізовують себе у житті, займають своє важливе місце у розбудові нашої держави.
Саме такою є родина Катерини Миколаївни, яка виховує своїх дітей порядними, чуйними та працелюбними людьми. Вона користується авторитетом серед односельців, чуйна, доброзичлива та порядна людина. Наймолодшій доньці 9 років, найстаршій дочці, яка вже заміжня, – 31. Старший син здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів, водія автотранспортних засобів категорії "С".

 

 Ефективна первинна медицина в громаді