Відбулось позачергове засідання сесії районної ради

26 червня 2020 року відбулося позачергове засідання п’ятдесят третьої сесії сьомого скликання Балаклійської районної ради, яке провів заступник голови райради Володимир Чуприн.

В роботі позачергового засідання взяли участь 24 депутати районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники силових структур та представники засобів масової інформації.
В ході роботи депутати розглянули 10 питань порядку денного. На початку сесії депутатський корпус ухвалив ряд процедурних питань, які стосувались порядку денного, регламенту, секретаріату, тощо.
Деякі питання черги денної сесії стосувалися районного бюджету, з якого доповіла Наталія Куценко – заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації. Так, враховуючи зміни в районному бюджеті, внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку району та до комплексної Програми профілактики правопорушень в Балаклійському районі.
Також заслухали ряд питань щодо продовження дії контрактів з керівниками комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад району.
Окрім того, доведено до відома всіх присутніх та детально розглянуто питання про внесення змін до Перспективного плану роботи Балаклійської районної ради та про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.
Всі питання черги денної були розглянуті і отримали одноголосну підтримку депутатів присутніх у сесійній залі.
З прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному веб-порталі районної ради в розділі "Рішення" головного меню, а також, відповідно до чинного законодавства, усі результати голосування депутатів розміщені в розділі "поіменне голосування".

 

 Ефективна первинна медицина в громаді