Робочий візит Харківської обласної асоціації футболу до Балаклійського району

Сьогодні, до Балаклійського району з робочим візитом завітали гості з Харківської обласної асоціації футболу: виконавчий директор Олена Коробка та її заступник Юрій Корінько.

В рамках візиту, на стадіоні "Вимпел" відбулась зустріч із заступником голови районної ради Володимиром Чуприним, головою райдержадміністрації Віталієм Карабановим та начальником відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Сергієм Кунденком, на якій обговорили нагальні питання розвитку футболу в регіоні.
Олена Коробка подякувала керівництву району за підтримку місцевої футбольної команди "Цементник", яка приймає участь у чемпіонаті Харківської області з футболу. Відмітила тісну співпрацю та конструктивний діалог з Балаклійським районом у вирішенні різноманітних питань розвитку спорту. Керівники району, в свою чергу, запевнили гостей в подальшій підтримці футболу в Балаклійському районі.
Наприкінці зустрічі, представники асоціації вручили вихованцям Балаклійської дитячої юнацької спортивної школи футбольні м’ячі, кубки, медалі та статуетки від Української асоціації футболу для проведення районних змагань.

 Ефективна первинна медицина в громаді