918

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
LІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 02 червня 2020 року                                                                                                         №918-VII

Про затвердження районної
цільової Програми забезпечення
житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених
батьківського піклування, та осіб з їх
числа у Балаклійському районі
на 2020-2022 роки


З метою реалізації державної політики щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, керуючись Житловим кодексом Української РСР, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про охорону дитинства», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», постановою Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», на підставі ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну цільову Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Балаклійському районі на 2020-2022 роки (додається).
2. Балаклійській районній державній адміністрації щороку, під час формування районного бюджету, передбачати кошти на реалізацію заходів даної Програми у межах реальних можливостей бюджету.
3. Сільським, селищним та міській радам під час формування проектів місцевих бюджетів на відповідний рік передбачати кошти на виконання заходів відповідних місцевих програм.
4. Балакліській районній державній адміністрації щороку до 01 лютого наступного за звітним періодом року надавати до районної ради узагальнену інформацію про хід виконання заходів зазначеної Програми.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (С. Швід).


Заступник голови районної ради                                      В. Чуприн

Додаток

 

 Ефективна первинна медицина в громаді