897

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
L СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 28 лютого 2020 року                                                                                                         №897-VII

Про внесення змін до Програми вдосконалення
інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської
об’єднаної державної податкової інспекції Головного
управління ДФС у Харківській області для покращення
умов обслуговування платників податків та збільшення
надходжень до Державного та місцевих бюджетів
на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради
від 13 вересня 2016 року № 161-VII (зі змінами)

На підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 161-VII (зі змінами), такі зміни:
1) в назві та тексті Програми слова «Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області» в усіх відмінках замінити на слова «Балаклійської ДПІ Ізюмського управління Головного управління ДПС у Харківській області»;
2) викласти додаток до Програми «Фінансове забезпечення Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2020 роки» в новій редакції (додається).
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (С. Обізний).

Заступник голови районної ради                               В. Чуприн

Додаток

 

 

 Ефективна первинна медицина в громаді