Балаклійці вшанували подвиг ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Саме в цей день 33 роки тому прийняли в експлуатацію комплекс захисних споруд над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Із цієї нагоди сьогодні в Балаклії біля меморіального знаку пройшов пам’ятний захід. Тут згадували людей, які ціною свого життя і здоров'я здолали страшну трагедію ХХ століття.
Вклонитися пам’яті загиблих ліквідаторів та покласти квіти до підніжжя меморіального знаку жертвам Чорнобильської трагедії прийшли їхні побратими, небайдужі жителі, працівники різних установ, а ще – представники районної влади, зокрема, заступник голови районної ради Володимир Чуприн.

"Низько вклоняємось тим, хто усвідомлено-жертовно віддав своє життя, виконавши найвищий синівський обов’язок перед рідною землею і народом – зупинив ядерну пожежу, унеможливив її переростання в глобальний винищувальний смерч для України та всього світу. Велике лихо спіткало нашу землю. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок. Давайте берегти оточуючий світ! Нашій планеті вистачить одного Чорнобиля." - на початку мітингу до присутніх з промовою звернувся Володимир Вікторович.
Після промов вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто віддав життя, виконуючи свій громадянський обов’язок, рятуючи співвітчизників. Та покладено квіти до пам'ятного знаку.

Для довідки: День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС встановлений Указом Президента від 2006 року «з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та на підтримку ініціативи громадських організацій і Міністерства праці та соціальної політики України…».

 Ефективна первинна медицина в громаді