Регуляторні акти

Загальний перелік регуляторних актів, прийнятих районною радою

Загальний перелік регуляторних актів,
прийнятих районною радою

1. Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району
(рішення районної ради від 19 лютого 2008 року №397-V «Про Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району).

2. Методика розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району
(рішення районної ради від 19 лютого 2008 року №398-V «Про Методику розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району).

3. Положення про порядок приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 7 вересня 2007 року №302-V
(рішення районної ради від 18 квітня 2008 року №440-V «Про Зміни та доповнення до Положення про порядок приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 7 вересня 2007 року №302-V»).

4. Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району», затвердженого рішенням районної ради від 19 лютого 2008 року №397-V
(рішення районної ради від 23 грудня 2011 року №258-VI «Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 19 лютого 2008 року №397-V»)

5. Методика розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, та пропорції її розподілу
(рішення районної ради від 27 квітня 2012 року №334- VI «Про Методику розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, та пропорції її розподілу)

6. Положення про надання платних послуг комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійський районний трудовий архів"
(рішення районної ради від 21 квітня 2015 року «Про затвердження Положення про надання платних послуг комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійський районний трудовий архів")

7. Про внесення змін у Додаток до Положення про надання платних послуг комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійський районний трудовий архів", затвердженого рішенням районної ради від 21 квітня 2015 року №805-VI»
(рішення районної ради від 17 серпня 2017 року №393-VII «Про внесення змін у Додаток до Положення про надання платних послуг комунальним підприємством Балаклійської районної ради "Балаклійський районний трудовий архів", затвердженого рішенням районної ради від 21 квітня 2015 року №805-VI»)

8. Про встановлення вартості 1-ї норми часу на роботи та послуги, що виконуються Балаклійським бюро технічної інвентаризації
(рішення районної ради від 12 червня 2018 року №583-VII «Про встановлення вартості 1-ї норми часуна роботи та послуги, що виконуються Балаклійським бюро технічної інвентаризації»)

9. Методика розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району
та пропорції її розподілу
(рішення районної ради від 21 серпня 2018 року №611-VII «Про зміни та доповнення до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2012 року №334-VI»)

 

 

 Ефективна первинна медицина в громаді