День визволення Балаклії зібрав громаду району на Алеї Слави

Початок лютого особливий для усіх поколінь нашого Балаклійського краю. Бо саме в ці дні 1943 року було розпочато визволення району від фашистських загарбників. 6 лютого, з нагоди 76-ї річниці визволення Балаклії відбулося покладання квітів до Вічного вогню на Алеї Слави.

У заході взяли участь голова районної ради Літвінов О.М, голова районної державної адміністрації Масельський С.І, голова Балаклійської районної організації ветеранів Захаров О.М., керівники підприємств та організацій, представники силових структур, трудових колективів району, засобів масової інформації та громадськість міста.
На заході лунали словами пошани та вдячності до геройського подвигу радянських воїнів-визволителів.
На знак шанобливого ставлення до ветеранів війни і пам’яті про Перемогу та відзначення 76-ої річниці визволення Балаклійського району від нацистських загарбників, керівники району та громада вшанували пам’ять хвилиною мовчання з покладанням квітів до Вічного вогню.
Доземно вклоняємося в цей святий день усім нашим землякам-ветеранам, котрі на своїх плечах винесли і тягар воєнного лихоліття, і післявоєнні відбудови. Назавжди вічною і живою залишається пам’ять нащадків. На ній тримається рід людський та стоїть держава.