Рішення

745

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 5 лютого 2019 року                                                                                                          №745-VII


Про внесення змін до Статуту Балаклійського
позаміського дитячого закладу оздоровлення
та відпочинку "Олімпія" і затвердження його
у новій редакції


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, відповідно до розділу 10 Статуту Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія", затвердженого рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 690-VIІ, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" та затвердити його у новій редакції (додається).
2. Директору Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" В. Гуменюк подати Статут Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" у новій редакції на державну реєстрацію у встановленому порядку.
3. Визнати таким, що втратив чинність пункт 2 рішення районної ради від 12 грудня 2018 року № 690-VІІ "Про створення Балаклійського позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія" в результаті реорганізації шляхом перетворення позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Олімпія".
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями (С. Швід).


Голова районної ради                                                                        О. Літвінов

 

 Ефективна первинна медицина в громаді