Рішення

737

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXXІХ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 5 лютого 2019 року                                                                                   №737-VII


Про внесення змін до Статуту комунального
підприємства «Балаклійський водоканал»,
затвердженого рішенням районної ради
від 12 грудня 2018 року № 701-VІІ (зі змінами),
та затвердження його в новій редакції

Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, рішення районної ради від 24 жовтня 2018 року № 651-VІІ «Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» (зі змінами)», у зв’язку із зверненням начальника комунального підприємства «Балаклійський водоканал» В. Трубчанінова, відповідно до розділу 10 Статуту комунального підприємства «Балаклійський водоканал», затвердженого рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 701-VІІ (зі змінами), керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Статуту комунального підприємства «Балаклійський водоканал», затвердженого рішенням районної ради від 12 грудня 2018 року № 701-VІІ (зі змінами), виклавши в новій редакції та затвердивши його в установленому порядку відповідно до чинного законодавства (додається).
2. Начальнику комунального підприємства «Балаклійський водоканал» В. Трубчанінову подати Статут комунального підприємства «Балаклійський водоканал» у новій редакції на державну реєстрацію в установленому порядку.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (С. Обізний).


Голова районної ради                                                                                  О. Літвінов

Додаток

 Ефективна первинна медицина в громаді