В рамках підготовки до ХХХІХ чергової сесії Балаклійської районної ради

Сьогодні, 31 січня 2019 року, в ході підготовки до пленарного засідання сесії відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради під головуванням Олександра Миколайовича Літвінова.

У роботі комісій прийняли участь: голова районної державної адміністрації Масельський С.І., депутати сьомого скликання, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів і управлінь райдержадміністрації, керівники бюджетних установ, доповідачі з питань порядку денного, представники ЗМІ.
На засіданні депутати розглянули більше тридцяти проектів рішень по питаннях, які виносяться на розгляд 39 сесії районної ради, а також узгодили регламент її роботи.
Зокрема: про внесення змін та доповнень до 6 діючих Програм; про виконання 10 Програм у зв’язку із закінченням терміну їх дії; про надання згоди на списання майна спільної власності; про зміни типу, структури, перейменування освітянських та медичних закладів; кадрові питання, тощо.
Ще одним із питань, яке розглядалися на спільному засіданні, було питання внесення змін до рішення районної ради від 12 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». Депутати погодили проекти бюджетних рішень та розглянули ряд листів установ охорони здоров’я, освіти, культури та інших, звернень і бюджетних запитів.
З обговорених питань депутатами районної ради, членами постійних комісії запропоновано проекти винести на розгляд президії та сесії районної ради, яка відбудеться 05 лютого 2019 року о 14.00 в сесійній залі Балаклійської районної ради (м. Балаклія, вул. Жовтнева, 18, другий поверх).