Комунальні підприємства району підбили підсумки діяльності за 2018 рік

30 січня 2019 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації, відбулася нарада з питань підбиття підсумків фінансово-господарської діяльності за 2018 рік підприємств районної комунальної власності. У ній взяли участь: заступник голови райдержадміністрації Полторак С.В., депутати Балаклійської районної ради VII скликання та члени постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності, начальник та працівники, управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, а також керівники, головні бухгалтери та економісти підприємств районної комунальної власності.

Розпочинаючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації відзначив, що за останній рік деякі підприємства показали позитивну динаміку у своїй роботі.
– Головними критеріями роботи підприємств і установ районної комунальної власності були й залишаються: рівень виконання головних функцій підприємства, отримані прибутки, сплачені податки та динаміка підвищення заробітної плати. Саме за цими показниками ми й оцінювали роботу комунальних підприємств… Слід сказати, що рік видався не з легких. Специфіка вимагала від комунальних підприємств орієнтації на поглиблений аналіз і пошук нових шляхів у вирішенні проблем, а для деяких – подолання збитковості. Однак заплановані на початку року заходи із підвищення конкурентної спроможності і збільшення прибутків підприємств, злагоджена робота колективів все ж дали свої результати, – відзначив Вячеслав Тищенко.
Під час наради заслухано керівників комунальних підприємств про результати фінансово-господарської діяльності за підсумками 2018 року та вжиття необхідних заходів щодо забезпечення виконання планових завдань І кварталу 2019 року.
Позитивну динаміку продемонстрували комунальні підприємства такі як: КП "Балаклійське архітектурне бюро", Балаклійське БТІ та "Телерадіокомпанія "Оріана", про що поінформували присутні керівники.
Попри те, залишається ще над чим працювати далі. Серед проблем зазначено, що у звітному періоді 3 комунальних підприємства отримали збитки. Це, зокрема, такі підприємства: КП БРР «Балаклійські теплові мережі», КП «Балаклійський водоканал», КП БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс».
На завершення, присутні обговорили окремі законодавчі новації в сфері енергетики, водопостачання та водовідведення та головуючим нарадою надано відповідні доручення.