Під час зборів членів Асоціації органів місцевого самоврядування розглянули низку актуальних питань

Чергові збори Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області відбулися 30 січня 2019 року у Будинку рад під головуванням Сергія Чернова, президента Асоціації, голови Харківської обласної ради.

На даному засіданні, де взяв участь голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, голови районних рад, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, міські та селищні голови міст та селищ, які є районними центрами, члени Правління Асоціації, а також студенти 3 курсу новоствореного факультету «Муніципальний менеджмент» ХНУМГ ім. О.М. Бекетова розглянули низку актуальних питань місцевого самоврядування.
На початку засідання, звертаючись до учасників зборів із вступним словом, Сергій Чернов зазначив, що цьогоріч необхідно модернізувати формат роботи Асоціації.
«Вважаю, сьогодні треба запропонувати такий формат, який би збирав колег за напрямками роботи. Не тільки керівників, а й фахівців, щоб це був постійний діалог. Бо наразі не вистачає зворотного зв’язку. А коли його не відчуваєш - неможливо прийняти правильне управлінське рішення. Збиратися можна меншою кількістю, залучати експертів. Таким чином ми підсилимо нашу управлінську систему, думаю, це буде ефективно», - сказав президент Асоціації.
У своєму зверненні він також торкнувся головних завдань на 2019 рік.
«Головне наше завдання, як органів місцевого самоврядування, разом з виконавчою владою та правоохоронними органами – забезпечити на наших територіях спокій, стабільність і мир, а також вільне волевиявлення громадян під час виборів. Щоб все це було спокійно та відповідно до чинної Конституції та законодавства, - зазначив Сергій Чернов. - Безперечно важливим є і соціально-економічний розвиток. Створення умов для підприємців середнього та малого бізнесу, залучення інвестицій, коштів з різних джерел – повинно бути пріоритетом в тих програмах і рішеннях, які приймаються в органах місцевого самоврядування».

Загалом на сьогоднішніх зборах представників місцевого самоврядування Харківщини йщлося про інвестиційні проекти та грантові пропозиції для регіону; перспективу відзначення 175-річчя від дня народження Іллі Рєпіна на державному рівні; про хід реформування медичної галузі Харківщини; діалог з Кабміном щодо недофінансованих у минулому році з держбюджету об'єктів регіонального розвитку, співфінагсування яких з місцевих джерел було забезпечено.