689

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXXVІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 12 грудня 2018 року                                                                                                          №689-VII

Про внесення змін до Комплексної Програми
соціального захисту населення Балаклійського
району на 2017-2020 роки, затвердженої 
рішенням районної ради від 
13 вересня 2016 року № 162-VІІ (зі змінами)


Заслухавши інформацію начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Т. Сєрової “Про внесення змін до Комплексної Програми соціального захисту населення Балаклійського району на 2017-2020 роки”, затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VIІ скликання від 13 вересня 2016 року № 162-VIІ (зі змінами), керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Комплексної Програми соціального захисту населення Балаклійського району на 2017-2020 роки ( далі - Програма), затвердженої рішенням ХІІ сесії районної ради VIІ скликання від 13 вересня 2016 року № 162-VIІ (зі змінами), а саме:

пункт 6.3 “Адресна допомога” розділу 6 “Заходи щодо соціального захисту населення Балаклійського району на 2017-2020 роки” доповнити підпунктом 18/1 у такій редакції:

18/1

Надання пільг у розмірі  50 відсотків у межах встановлених соціальних норм споживання на оплату електроенергії, природного  газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот вдовам чорнобильців, які не мають статусу дружин померлих громадян, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, відповідно до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”.

Особам, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення, надання пільг у розмірі  50 відсотків у межах встановлених соціальних норм споживання на придбання твердого палива і скрапленого газу.

Управління райдержадміністрації:          фінансове,      соціального      захисту населення;

 

Районний бюджет

2019 -  

2020


2. Доручити районній державній адміністрації забезпечити надання фінансової підтримки, враховуючи можливості районного бюджету, на реалізацію статутних завдань громадськими організаціями, що здійснюють свою діяльність на території Балаклійського району.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями (С. Швід).

 Голова районної ради                                                                                           О. Літвінов

Порядок

Додаток до Порядку

 Ефективна первинна медицина в громаді