659

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXXVІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

від 24 жовтня 2018 року                                                                                         №659-VІІ

 

 

Про затвердження районної
Програми реформування системи інституційного догляду
і виховання дітей у Балаклійському районі
на 2019-2026 роки

 

З метою послідовного реформування наявної системи інституційного догляду і виховання дітей щодо забезпечення прав дітей у Балаклійському районі на проживання, догляд і виховання в сім’ї або умовах, максимально наближених до сімейних, на доступ до якісних соціальних, освітніх та медичних послуг, керуючись Національною стратегією реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09 серпня 2017 року № 526-р, враховуючи регіональну Програму реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Харківській області на 2018-2016 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 30 серпня 2018 року № 774-VII, на підставі ст.ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Балаклійському районі на 2019-2026 роки (додається).
2. Балаклійській районній державній адміністрації щороку, під час формування районного бюджету, передбачати кошти на реалізацію заходів даної Програми у межах реальних можливостей бюджету.
3. Рекомендувати сільським, селищним та міській радам:
1) у двомісячний термін розробити і затвердити відповідні місцеві програми;
2) під час формування проектів місцевих бюджетів на відповідний рік передбачати кошти на виконання заходів відповідних місцевих програм.
4. Балакліській районній державній адміністрації щороку до 01 лютого наступного за звітним періодом року надавати до районної ради узагальнену інформацію про хід виконання заходів зазначеної Програми.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв'язків з громадськими організаціями (С. Швід).


Голова районної ради                                                                 О. Літвінов

Програма

Додаток

 Ефективна первинна медицина в громаді