601

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
XXXIV СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

Від 21 серпня 2018 року                                                                                               №601-VII

Про внесення змін до районної Програми
з ліквідації карантинних бур’янів
на території Балаклійського району
Харківської області на період 2015 - 2020 роки,
затвердженої рішенням районної ради
від 04 червня 2015 року № 812-VI (зі змінами)


Відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та ст.ст. 33, 34 Закону України "Про карантин рослин", з метою проведення комплексу заходів з ліквідації карантинних бур’янів та визначення основних напрямків для стабілізації ситуації та ліквідації карантинних бур'янів на період 2015—2020 роки на території Балаклійського району Харківської області районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної Програми з ліквідації карантинних бур’янів на території Балаклійського району Харківської області на період 2015-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 04 червня 2015 року №812-VI (зі змінами), а саме:
1.1. Абзац 3 пункту 9 «Фінансове, матеріально-технічне забезпечення та використання трудових ресурсів для виконання Програми» викласти в такій редакції:
«При формуванні районного бюджету та внесення до нього змін виділяти кошти в сумі 75,2 тис. грн. на фінансування фітосанітарних заходів (для придбання паливно-мастильних матеріалів, тракторних шин, запчастин для техніки, яка буде задіяна на скошуванні бур’янів, виплати заробітної плати з нарахуванням працівникам, які задіяні на скошуванні бур’янів)».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології (В.Панасенко).

 

Голова районної ради                                                                                 О.Літвінов

 

 

 Ефективна первинна медицина в громаді