556

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXХІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ

 

від 12 червня 2018 року                                                                                            №556-VII

Про внесення змін до Програми
соціально - економічного розвитку
Балаклійського району на 2018 рік,
затвердженої рішенням районної ради
від 30 січня 2018 року № 484-VII (зі змінами)


На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:


1. Внести до Програми соціально - економічного розвитку Балаклійського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30 січня 2018 року № 484-VII (зі змінами), наступні зміни:
- у графі 3 "Сума видатків на виконання, тис. грн." пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" по КП БРР "Балаклійський Житлокомунсервіс" цифру "130,0" замінити на цифру "180,0".
- у графі 3 "Сума видатків на виконання, тис. грн." пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" по КП "Балаклійський водоканал" цифру "1153,985" замінити на цифру "1236,985".
- пункт 2 частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" по КП БРР "Балаклійський Житлокомунсервіс" викласти в новій редакції (додаток 4).
Слова та цифри "Всього: "2541,615" замінити на слова та цифри "Всього: "3416,335".
- пункт 13 розділу "Водопостачання та водовідведення" "Житлово-комунальне господарство" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" викласти в новій редакції (додаток 3).
- розділ "Житлово-комунальне господарство" "Житловий фонд" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктами 143-166 (додаток 3).

- розділ "Житлово-комунальне господарство" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити підрозділом "Паливно-енергетична галузь" (додаток 3).
- розділ "Освіта" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктами 35-41 (додаток 3).
- пункти 9-10 розділу "Охорона здоров'я" "КЗОЗ БРР "БРЦПМСД" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" викласти в новій редакції (додаток 3).
- розділ "Охорона здоров'я" "КЗОЗ БРР "БЦКРЛ" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктом 11 (додаток 3).
- розділ "Культура" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктом 26 (додаток 3).
- доповнити частиною ІХ "Перелік об’єктів будівництва, капітального та поточного ремонтів вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Балаклійського району, які у 2018 році пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету"
(додаток 1).
- частину VІІІ "Перелік автодоріг загального користування державного значення Балаклійського району, на яких заплановано поточний ремонт за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів у 2018 році" викласти в новій редакції (додаток 2).
- частину VІІ "Перелік автодоріг загального користування місцевого значення Балаклійського району, на яких заплановано експлуатаційне утримання та поточний ремонт за рахунок фінансування з місцевих бюджетів у 2018 році" викласти в новій редакції (додаток 5).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально - економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5


Голова районної ради                                                                       О.Літвінов