Рішення

538

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 РІШЕННЯвід 6 березня 2018 року                                                                                                           №538-VII


Про припинення комунального закладу охорони здоров’я
Балаклійської районної ради «Балаклійський районний
центр первинної медико-санітарної допомоги»
(код ЄДРПОУ 38610896) в результаті реорганізації шляхом
перетворення  у комунальне некомерційне підприємство

 
     Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, з метою реалізації завдання реформи фінансування системи охорони здоров`я щодо автономізації постачальників медичної допомоги, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», Законом  України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016  № 1013-р  «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

     1. Припинити діяльність комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний  центр первинної медико-санітарної допомоги» (код ЄДРПОУ 38610896) (далі – Центр), що знаходиться за адресою: 64200, Харківська обл., м. Балаклія, вул. Соборна, 98, в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство.
2. Створити  комісію з реорганізації  у наступному складі:

1.

Краснокутська

Людмила Анатоліївна

-

головний лікар комунального закладу охорони здоров’я         Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою), голова  комісії з реорганізації

 

Члени комісії:

 

 

 

2.

Пересічанська

Тамара Вікторівна

-

заступник головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

 

3.

Гетманська

Олена Олександрівна

-

юрисконсульт комунального закладу охорони здоров’я         Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної  допомоги» (за згодою)


4.

Мінцева

Ірина В’ячеславівна

-

головний бухгалтер комунального закладу охорони здоров’я       Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

 

5.

 

 

 

Погорелова

Олена Юріївна

 

 

-

 

 

 

інспектор з кадрів комунального закладу охорони здоров’я         Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (за згодою)

6.

Голотова                                   

Ганна Олександрівна

 

-

радник голови районної ради з економічних та фінансових питань

 

 

7.

Бабіч                                      

Лілія Миколаївна

-

начальник відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації (за згодою)


3. Робота комісії з реорганізації буде здійснюватись за адресою: м. Балаклія, вул. Соборна, 98.
4.  Установити, що відповідно до статті 105 Цивільного  кодексу України з моменту призначення комісії з реорганізації до неї переходять повноваження  щодо управління справами Центру.
5. Доручити комісії, зазначеній у пункті 2 цього рішення, вжити організаційно-правових заходів, передбачених чинним законодавством, щодо припинення Центру в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство, у тому числі:                                                                                                                                                                                                  5.1. У встановленому порядку повідомити відділ з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації про прийняте рішення щодо припинення  комунального закладу охорони здоров’я, зазначеного у пункті 1 цього рішення, в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство.                                        
5.2. Встановити строк для заявлення кредиторами своїх вимог 2 (два) місяці з дати оприлюднення повідомлення про припинення діяльності Центру в результаті реорганізації шляхом  перетворення у комунальне некомерційне підприємство.
5.3. Здійснити інвентаризацію майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі  закладу охорони здоров’я, який реорганізується.
5.4. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами скласти передавальний акт закладу. Подати передавальний акт та статут комунального некомерційного підприємства на затвердження Балаклійській районній раді.
5.5. Інші заходи, передбачені Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та іншими законодавчими актами, здійснювати  у встановлені законодавством строки.
5.6. У встановленому порядку подати документи, визначені Законом України«Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», до відділу з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб,  фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Балаклійської районної державної адміністрації для внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань про припинення комунального закладу охорони здоров’я в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство, зазначеного у пункті 1 цього рішення, згідно з чинним законодавством.
6. Припинення комунального закладу охорони здоров’я Балаклійської районної ради «Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство провести в шестимісячний термін з дати прийняття даного рішення.
7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.). Голова районної ради                                                                                     О.Літвінов
  Ефективна первинна медицина в громаді