Рішення

532

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ


від 6 березня 2018 року                                                                                                     №532-VII

Про встановлення тарифів на теплову
енергію, її виробництво, транспортування
та постачання для потреб населення
комунальному підприємству Балаклійської
районної ради «Балаклійські теплові мережі»


Розглянувши заяву начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» Коваленка В.І. та подані до них матеріали стосовно коригування тарифів на теплову енергію для потреб населення, бюджетних установ та інших організацій, а також коригування тарифів на послуги з централізованого опалення для населення, що надаються даним комунальним підприємством, затверджених рішенням районної ради від 02 листопада 2017 року № 412-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі», враховуючи відсутність зауважень та пропозицій населення району по розміщеному в районній газеті «Вісті Балаклійщини» від 29 грудня 2017 року № 100 (11146) повідомлення про намір здійснити зміну тарифів на послугу з централізованого опалення, яка надається населенню КП БРР «Балаклійські теплові мережі», враховуючи Перелік ліцензіатів у сфері теплопостачання, що переходять під регулювання органів місцевого самоврядування, у зв’язку з передачею Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), права на встановлення тарифів на тепло органами місцевого в Україні», Законами України «Про теплопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги», районна рада


ВИРІШИЛА:

1. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів:
-  для потреб населення:
тариф на теплову енергію - 1582,51  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на виробництво теплової енергії - 1532,34  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на транспортування теплової енергії - 35,41  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на постачання теплової енергії - 14,76  грн/Гкал (з ПДВ).
- для потреб бюджетних установ:
тариф на теплову енергію - 2186,31  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на виробництво теплової енергії - 2136,14  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на транспортування теплової енергії - 35,41  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на постачання теплової енергії - 14,76  грн/Гкал (з ПДВ).
    - для потреб інших споживачів:
тариф на теплову енергію - 2186,31  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на виробництво теплової енергії - 2136,14  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на транспортування теплової енергії - 35,41  грн/Гкал (з ПДВ);
тариф на постачання теплової енергії - 14,76  грн/Гкал (з ПДВ).
2. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» структуру тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для потреб населення, бюджетних установ та інших споживачів згідно з додатками 1-12.
3. Установити тарифи на послуги з централізованого опалення населення:
- для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії – 1596,81 грн./Гкал (з ПДВ);
- для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії –   45,77 грн. за 1 кв. м за місяць протягом опалювального періоду (з ПДВ).
4. Установити комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» структуру тарифів на послуги з централізованого опалення населення, згідно з додатком 13.
5. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Балаклійської районної ради від 02 листопада 2017 року № 412-VІІ «Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі».
6. Комунальному підприємству Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» повідомити споживачів про прийняте рішення за 15 днів до введення в дію встановлених тарифів на послуги з теплопостачання.
7. Дане рішення вступає в дію відповідно до чинного законодавства.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).Голова районної ради                                                  О.Літвінов


Додаток 1-12

Додаток 13

 Ефективна первинна медицина в громаді