Рішення

515

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXХІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ


                               
Від 6 березня 2018 року                                                                                                     №515-VII

Про внесення змін до Програми
соціально - економічного розвитку
Балаклійського району на 2018 рік,
затвердженої рішенням районної ради
від 30 січня 2018 року № 484-VII


        На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна радаВИРІШИЛА:


        1. Внести до Програми соціально - економічного розвитку Балаклійського району  на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 30 січня 2018 року № 484-VII, наступні зміни:
- графу 2 "Назва заходів" пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" доповнити словами "КП БРР "Балаклійський Житлокомунсервіс" та графу 3 "Сума видатків на виконання, тис. грн." доповнити цифрою"100,0".
Слова та цифри "Всього: "845,0" замінити на слова та цифри "Всього: "945,0".
- розділ "Житлово-комунальне господарство" "Теплопостачання" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктом 14 (додаток 1).
- розділ "Житлово-комунальне господарство" "Житловий фонд" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктами 13 - 26 (додаток 1).
 -  пункт 2 "Будівництво вуличного освітлення з встановленням енергозберігаючих ламп по вул. Привокзальна, вул. Якова Чернігівця, вул. Сунична, вул. Ветеринарна, вул. Комунальна до перехрестя з вул. Кооперативна  в смт. Савинці Балаклійського району Харківської області" та пункт 8 "Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення села Петрівське Балаклійського району Харківської області" розділу "Житлово-комунальне господарство" "Благоустрій" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" викласти в новій редакції (додаток 1).
- розділ "Освіта" частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" доповнити пунктом 31       (додаток 1).
- пункт 8 "Капітальний ремонт нежитлової будівлі - спортивної зали "Олімп"по вул. Соборна, 95 в м. Балаклія Харківської області" розділу "Фізична культура і спорт"частини VI "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2018 році" викласти в новій редакції (додаток 1).
- розділ "Донецька селищна рада" частини V "Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Балаклійського району, які заплановано до фінансування у 2018 році"  доповнити пунктом 2 (додаток 2).

        2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально - економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).
          
Голова районної ради                                                       О.Літвінов

        

Додаток 1

Додаток 2

 Ефективна первинна медицина в громаді