Оновлення дитячого відділення

Оновлено умови перебування хворих дітей у районній лікарні

Символічно, що саме сьогодні, у День святого Миколая, напередодні новорічних свят, відбулося урочисте відкриття капітально відремонтованого дитячого відділення КЗОЗ БРР "Балаклійської центральної клінічної районної лікарні".

Оглянути оновлене відділення до медичного закладу завітали голова районної ради Олександр Літвінов, голова райдержадміністрації Степан Масельський та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, головний лікар КЗОЗ Харківської обласної дитячої лікарні № 1 Оксана Піантковська.
«Умови перебування хворих дітей у лікарні – не менш важливі, ніж саме лікування, – переконаний Олександр Миколайович. – А якщо взяти до уваги, що відділення функціонує вже більше півстоліття і щорічно приймає близько трьох тисяч дітей, то його оновлення стало першочерговим завданням».
Для дотримання сучасних вимог до забезпечення лікувального процесу дітей та створення поліпшених умов перебування маленьких пацієнтів за кошти районного бюджету в сумі 2239,0 тис. грн. проведений ремонт палат, кабінетів та допоміжних приміщень дитячого відділення, здійснена повна заміна медичного обладнання, меблів та інвентарю. На сьогодні дитяче відділення на 30 ліжок проводить лікування до 2700 дітей на рік.
Районна влада опікується своїми комунальними закладами. У пріоритеті керівництва та депутатського корпусу – здоров’я маленьких пацієнтів. Загалом, за останній рік, з районного бюджету на утримання закладів охорони здоров'я (на виплату першочергових потреб – заробітну плату працівників та оплату енергоносіїв, проведення капітальних та поточних ремонтів, придбання ліків, придбання меблів та медичного обладнання) виділено майже 44 млн. грн.
Після перерізання символічної стрічки, гості урочистостей оглянули щойно відремонтоване дитяче відділення, поспілкувались з медперсоналом, та запевнили щодо поддальшої підтримки галузі охорони здоров'я.