Протокол XXVIІІ сесії VII скликання

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

XXVIІІ сесія VII скликання

 

ПРОТОКОЛм. Балаклія                                                                                             02 листопада 2017 року

         14:00 год.

         Районна рада, зал засідань

         (2 поверх)

 

 

Всього обрано депутатів – 36 чол.

В роботі сесії взяли участь депутати районної ради (список додається)

В роботі сесії взяли участь запрошені (список присутніх запрошених на сесії додається).

При реєстрації депутатам роздані проекти рішень та матеріали до них.

 

Літвінов О.М. повідомив, що на 28 сесію прибули і зареєструвалися 29 депутатів.

 

Літвінов О.М. оголосив сесію відкритою.

 

Літвінов О.М. вніс пропозицію обрати секретарем сесії депутата районної ради Іванченка Віктора Петровича.

Голосували:

„За" - 28 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

 Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного XXVIII сесії районної ради VII скликання

 

Літвінов О.М. повідомив, що відповідно до п. 12 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 28 сесія районної ради скликана відповідно до Перспективного плану Балаклійської районної ради на 2017 рік та пропозицій Балаклійської районної державної адміністрації.

 

Розпорядженням голови районної ради від 04 жовтня 2017 року, яке було розміщено на офіційному веб-сайті Балаклійської районної ради, для розгляду на 28 сесію було винесено 15 питань та розділ «Різне».

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття за основу проекту рішення з питання „Про затвердження порядку денного XXVIII сесії районної ради VII скликання”.

Голосували:

„За" - 29 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

Літвінов О.М. повідомив, що в процесі підготовки сесії виникла необхідність включити до порядку денного ще 15  питань. Усі питання порядку денного були розглянуті на засіданнях президії районної ради та на засіданнях всіх 6 постійних комісіях  районної ради, які надали свої висновки.

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про включення до порядку денного запропонованих 15 питань.

Голосували:

„За" - 27 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

Літвінов О.М. запитав у депутатів, які будуть зміни, доповнення до порядку денного сесії.

 (Змін, доповнень до порядку денного не надійшло)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому рішення з питання „Про затвердження порядку денного XXVIII сесії районної ради VII скликання”.

 

ВИРІШИЛИ: Рішення №410-VII „Про затвердження порядку денного XXVIII сесії районної ради VII скликання” прийняти (додається).

Голосували:

„За" - 27 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

                                                                                                                                            

Літвінов О.М. запропонував затвердити регламент роботи сесії:

-  для доповіді з питань порядку денного - до 10 хвилин;

-  для виступів – до 5 хвилин;

-  для довідок у кінці роботи сесії - до 3 хвилин;

-  сесію провести за дві години без перерви.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів інші пропозиції щодо регламенту роботи сесії.

(Інших пропозицій не надійшло)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про затвердження запропонованого регламенту роботи сесії.

Голосували:

„За" - 29 депутатів

„Проти” - немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

 Прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2017 рік

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! До Балаклійської районної ради надійшло звернення начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» Коваленка Віктора Івановича стосовно необхідності погодження інвестиційної програми підприємства на 2017 рік, проект рішення з зазначеного питання було розглянуто на профільній комісії районної ради з питань соціально - економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності. Даний проект  розроблено з метою обґрунтування запланованих витрат ліцензіату, які спрямовуються на капітальні інвестиції в будівництво, реконструкцію, модернізацію об'єктів теплопостачання, придбання матеріальних та нематеріальних активів та/або сум, спрямованих на повернення кредитів, виплат за договорами фінансового лізингу та інших зобов’язань, які планується використати для фінансування зазначених цілей, ліцензіатом (КП БРР «Балаклійські теплові мережі»).

Керуючись ст. 13 закону України «Про теплопостачання», Порядком розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб'єктів господарювання у сфері теплопостачання, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівницітва та житлово-комунального господарства України від 14 грудня 2012 року №630, постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 14 грудня 2012 року №381 та зареєстрованого в Міністрерстві юстиції України 11 січня 2013 року за №97/22629, відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропонується погодти інвестиційну програму комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі». Проект рішення у вас на руках.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

 

Гіжук Н.Г., керівник депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина», запитала, чому інвестиційна програма приймається наприкінці 2017 року, коли повинна бути розроблена вже на 2018 рік.

Коваленко В.І., начальник комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі», відповів, що дана Програма розроблена на 2018 рік.

Стрельченко О.В., керівник депутатської фракції політичної партії «Сила Людей», запитав, які були надані рекомендації Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, підприємству з приводу набрання чинності нових Ліцензійних умов, якими було змінено вимоги до суб’єктів господарювання, що провадять діяльність з виробництва теплової енергії, у частині здійснення ліцензування та встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води.

Коваленко В.І., начальник комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі», відповів, що йому з цього приводу нічого не відомо.

Стрельченко О.В., керівник депутатської фракції політичної партії «Сила Людей», посилаючись на рішення  НКРЕКП, довів до відома присутніх, що в своїх рекомендаціях НКРЕКП пропонує зменшити тарифи на теплову енергію, а приймаючи програму підприємство розраховує на підняття тарифів.

Запропонував інвестиційну програму комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2017 рік не приймати.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є ще у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2017 рік».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №411-VII "Про погодження інвестиційної програми комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» на 2017 рік" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 4 депутата

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! До районної ради надійшла заява начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» Коваленка Віктора Івановича щодо необхідності встановлення тарифів на теплову енергію та  послуги з централізованого опалення.

Беручи до уваги надані розрахунки комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі» стосовно вартості теплової енергії та послуг з централізованого опалення, враховуючи Перелік ліцензіатів у сфері теплопостачання, що переходять під регулювання органів місцевого самоврядування, у зв’язку з передачею Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), права на встановлення тарифів на тепло органами місцевого самоврядування, керуючись ст.ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про теплопостачання» та «Про житлово-комунальні послуги» пропонується встановити тарифи на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі». Проект рішення з відповідними пропозиціями щодо встановлення тарифів у вас на руках.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

Стрельченко О.В., керівник депутатської фракції політичної партії «Сила Людей», закликав депутатів при голосуванні щодо підвищення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення виважено підійти к прийняттю даного рішення.

Зробив зауваження щодо роботи постійних комісій районної ради при проведенні спільних засідань.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є ще бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №412-VII "Про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, що надаються комунальним підприємством Балаклійської районної ради «Балаклійські теплові мережі»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 23 депутата

„Проти” – 4 депутата

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Балаклійський водоканал»

Доповідає: Літвінов Олександр Миколайович – голова районної ради:

«Шановні депутати! До районної ради надійшла заява начальника комунального підприємства «Балаклійський водоканал» Трубчанінова Віктора Павловича щодо необхідності встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Беручи до уваги надані розрахунки комунального підприємства «Балаклійський водоканал» стосовно вартості послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, враховуючи Перелік ліцензіатів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, що переходять під регулювання органів місцевого самоврядування, у зв’язку з передачею Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), права на встановлення тарифів на гаряче водопостачання і водовідведення органами місцевого самоврядування, керуючись ст.ст. 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пропонується встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Балаклійський водоканал».

Проект рішення з відповідними пропозиціями щодо встановлення тарифів у вас на руках.».

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

Гіжук Н.Г., керівник депутатської фракції політичної партії ВО «Батьківщина», зачитала Звернення територіальної громади сіл, селищ та міста Балаклія проти підвищення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, в якому наголосила, що територіальна громада не бачить ніяких підстав для підвищення тарифів, тому що людям не надали економічно обґрунтованої інформації щодо фактичних витрат підприємств по всіх статтях; наполягає на відставці керівників комунальних підприємств, які не належно виконують свої обов’язки, чим призвели до збитковості підприємств; провести громадські слухання та довести громаді прозорість формування тарифів, економічну обґрунтованість, доцільність.

Богуславський В.А., депутат районної ради, запропонував провести незалежну аудиторську перевірку по цим підприємствам, щоб пересвідчитися в чесності та прозорості використання коштів, які надходять до цих підприємств.

Масельський Степан Іванович, депутат районної ради, довів до відома депутатів, що підняти тарифи по розрахунках підприємства повинні були відразу після підвищення мінімальної заробітної плати. Враховуючи, що за цей період також виросла ціна на електричну енергію, паливно-мастильні матеріали, підприємства вимушені піти на підняття тарифів, щоб мати можливість виплачувати заробітну плату своїм працівникам, надавати якісні послуги населенню. Саме головне, що від підвищення тарифів не постраждають незахищені верстви населення, тому що держава компенсує витрати на оплату житлово-комунальних послуг таким категоріям громадян у вигляді надання субсидій.

Стрельченко О.В., керівник депутатської фракції політичної партії «Сила Людей», закликав депутатів рішення щодо підвищення тарифів з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Балаклійський водоканал», не приймати, оскільки спочатку треба провести громадські слухання і почути думку громадян територіальної громади.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є ще бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Балаклійський водоканал».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №413-VII "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Балаклійський водоканал»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – 4 депутата

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років".

 

 

 

ВИРІШИЛИ: рішення №414-VII "Про підсумки роботи щодо підготовки житлово-комунального господарства, закладів освіти, охорони здоров»я та культури Балаклійського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 3 депутата

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2017 року № 280-VII (зі змінами)

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2017 року № 280-VII (зі змінами)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №415-VII "Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2017 року № 280-VII (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 3 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення доповнень до районної комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 лютого 2013 року №454-VІ (зі змінами)

Доповідає: Швід Світлана Анатоліївна начальник відділу освіти районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення доповнень до районної комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 лютого 2013 року №454-VІ  (зі змінами)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №416-VII "Про внесення доповнень до районної комплексної Програми модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 05 лютого 2013 року №454-VІ  (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 28 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 161-VІІ

Доповідає: Куценко Наталія Василівна – заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М.  запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання „Про внесення змін до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 161-VІІ».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №417-VII „Про внесення змін до Програми вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення Ізюмської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Харківській області для покращення умов обслуговування платників податків та збільшення надходжень до Державного та місцевих бюджетів на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 161-VІІ» прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 25 депутатів

„Проти” – 2 депутата

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік” (зі змінами)»

Доповідає: Куценко Наталія Василівна – заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

 

Стрельченко О.В., керівник депутатської фракції політичної партії «Сила Людей», виступив проти внесення змін до бюджету щодо надання цільової субвенції Донецькій селищній раді на поточний ремонт системи опалення у Донецькому дошкільному закладі (ясла-садок) №1 в сумі 70,00 тис. грн., оскільки, на його думку, селищна рада повинна була розібратися з ситуацією, коли з вини підрядчиків, яких селищна рада наймала для заміни системи опалення в дитсадку, дана система була порушена.

 

Літвінов О.М. запитав, чи є ще у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М.  запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання „Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік” (зі змінами)».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №418-VII „Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року „Про районний бюджет на 2017 рік” (зі змінами)» прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – 2 депутата

„Утримались” – 3 депутата

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі, затвердженої рішенням районної ради від 28 лютого 2014 року №617-VI (зі змінами)

Доповідає: Кунденко Сергій Вікторович – начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

 

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі, затвердженої рішенням районної ради від 28 лютого 2014 року №617-VI (зі змінами)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №419-VII "Про виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2017 роки в Балаклійському районі, затвердженої рішенням районної ради від 28 лютого 2014 року №617-VI (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 28 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки

Доповідає: Кунденко Сергій Вікторович – начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №420-VII "Про районну Програму оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 28 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Статуту Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи та затвердження його у новій редакції

Доповідає: Кунденко Сергій Вікторович – начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Статуту Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи та затвердження його у новій редакції".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №421-VII "Про внесення змін до Статуту Балаклійської дитячо-юнацької спортивної школи та затвердження його у новій редакції" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 29 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» та затвердження його у новій редакції

Доповідає: Кунденко Сергій Вікторович – начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» та затвердження його у новій редакції".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №422-VII "Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський районний дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий комплекс «Вимпел» та затвердження його у новій редакції" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 29 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття із комунальної власності територіальної громади смт Савинці та с. Довгалівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про прийняття із комунальної власності територіальної громади смт Савинці та с. Довгалівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №423-VII "Про прийняття із комунальної власності територіальної громади смт Савинці та с. Довгалівка у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району будівлі котельні, яка розташована за адресою: смт Савинці, вул. 20 Гвардійської дивізії, 10" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 3 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Балаклійське архітектурне бюро»

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Балаклійське архітектурне бюро»".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №424-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі комунального підприємства «Балаклійське архітектурне бюро»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Балаклійського бюро технічної інвентаризації

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Балаклійського бюро технічної інвентаризації".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №425-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Балаклійського бюро технічної інвентаризації" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності територіальних громад сіл Балаклійського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності територіальних громад сіл Балаклійського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №426-VII "Про надання згоди на прийняття майна із комунальної власності територіальних громад сіл Балаклійського району у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  2 депутата

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін у додаток до Договору тимчасового користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, погодженого рішенням районної ради від 21 квітня 2015 року № 797-VІ

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

 

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін у додаток до Договору тимчасового користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, погодженого рішенням районної ради від 21 квітня 2015 року № 797-VІ".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №427-VII "Про внесення змін у додаток до Договору тимчасового користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, погодженого рішенням районної ради від 21 квітня 2015 року № 797-VІ" прийняти (додається).

 

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  2 депутата

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія»

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія».

 

ВИРІШИЛИ: рішення №428-VII "Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району частки статутного капіталу, що становить 40/100 цілісного майнового комплексу позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Олімпія»" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 28 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 159-VІІ (зі змінами)

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 159-VІІ (зі змінами)".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №429-VII "Про внесення змін до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, затвердженого рішенням районної ради від 13 вересня 2016 року № 159-VІІ (зі змінами)" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 24 депутата

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 3 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №430-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі відділу освіти районної державної адміністрації" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 28 депутата

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансах загальноосвітніх навчальних закладів району

Доповідає: Ситнік Олександр Петрович – начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання порядку денного.

(Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М.  виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансах загальноосвітніх навчальних закладів району".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №431-VII "Про надання згоди на списання майна спільної власності територіальних  громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансах загальноосвітніх навчальних закладів району" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – немає

«Не голосували» –  2 депутата

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що надані на правах оренди гр. Прошкіну Олександру Геннадійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Морозівської сільської ради на території Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди гр. Прошкіну Олександру Геннадійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Морозівської сільської ради на території Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №432-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що надані на правах оренди гр. Прошкіну Олександру Геннадійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок невитребуваних земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Морозівської сільської ради на території Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Коваленка Сергія Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бригадирівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Коваленка Сергія Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бригадирівської сільської ради (за межами нанелених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №433-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок, що знаходяться в оренді у гр. Коваленка Сергія Сергійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ-01.01) на території Бригадирівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

 

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Вишнівської сільської ради  на території  Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Вишнівської сільської ради  на території  Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №434-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Вишнівської сільської ради  на території  Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок невитребуваних  земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Савинської селищної ради на території Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок невитребуваних  земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Савинської селищної ради на території Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №435-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за рахунок невитребуваних  земельних ділянок (паїв) за межами населених пунктів Савинської селищної ради на території Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради  на території Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради  на території Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №436-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані на правах оренди ПрАТ «Балаклійське хлібоприймальне підприємство» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі сільськогосподарського призначення) за межами населених пунктів Бригадирівської сільської ради  на території Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

 

 

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду СФГ «Соломія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами  населеного пункту на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду СФГ «Соломія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами  населеного пункту на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №437-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду СФГ «Соломія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  за межами  населеного пункту на території Новогусарівської сільської ради Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок (невитребуваних земельних часток (паїв), сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в оренді ФОП Синенка Василя Михайловича, що розташовані за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

 

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок (невитребуваних земельних часток (паїв), сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в оренді ФОП Синенка Василя Михайловича, що розташовані за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №438-VII "Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової  оцінки земельних ділянок (невитребуваних земельних часток (паїв), сіножаті) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що знаходяться в оренді ФОП Синенка Василя Михайловича, що розташовані за межами населених пунктів на території Морозівської сільської ради Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 2 депутата

«Не голосували» –  немає

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Протопопівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області

(Від депутата Кабанця Василя Павловича надійшла заява про те, що з метою уникнення конфлікту інтересів, участь у голосуванні з даного питання він брати не буде)

 

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Протопопівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №439-VII "Про затвердження Технічної документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Протопопівської сільської ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 26 депутатів

„Проти” – 1 депутат

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

СЛУХАЛИ: Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Андріївської селищної ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району  Харківської області

 

(Від депутата Арутюняна Саргіса Айкарамовича надійшла заява про те, що з метою уникнення конфлікту інтересів, участь у голосуванні з даного питання він брати не буде)

 

Доповідає: Верещака Олексій Іванович - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації (доповідь додається).

 

Літвінов О.М. запитав, чи є у депутатів запитання, зауваження з даного питання.

 

 (Запитань, зауважень не надійшло)

 

Літвінов О.М. запитав, чи є бажаючі виступити з даного питання порядку денного.

 

(Бажаючих виступити не було)

 

Літвінов О.М. запитав, які будуть пропозиції.

(надійшла пропозиція депутатів районної ради

про прийняття проекту рішення з даного питання в цілому)

 

Літвінов О.М. виніс на голосування пропозицію про прийняття в цілому проекту рішення з питання "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Андріївської селищної ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району  Харківської області".

 

ВИРІШИЛИ: рішення №440-VII "Про затвердження Технічної  документації з  нормативної  грошової  оцінки  земельних ділянок, що знаходяться у власності громадян для ведення особистого селянського господарства (КВЦПЗ – 01.03) на території Андріївської селищної ради (за межами населених пунктів) Балаклійського району  Харківської області" прийняти (додається).

Голосували:

„За” – 27 депутатів

„Проти” – немає

„Утримались” – 1 депутат

«Не голосували» –  1 депутат

Рішення прийнято.

 

Літвінов О.М. повідомив, що порядок денний двадцять восьмої сесії вичерпано. Запитав, чи є зауваження, запитання щодо порядку ведення сесії.

 

(Зауважень щодо порядку ведення сесії та запитань не надійшло)

 

Літвінов О.М. оголосив двадцять восьму сесію Балаклійської районної ради VII скликання закритою.

 

 

Голова районної ради                                                                                               О.Літвінов
 


 Ефективна первинна медицина в громаді