331

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXІІI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ


Від   "_07_" _червня_  2017 року                                     № 331 - VII


Про внесення змін до районної Програми
удосконалення медичної допомоги мешканцям
району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням
районної ради від 09 лютого 2016 року № 62-VІІВідповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою реалізації основних пріоритетів державної соціальної політики в сфері охорони здоров`я Балаклійського району, забезпечення подальшого підвищення доступності та якості медичної допомоги шляхом удосконалення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров`я району, районна рада


В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до розділу VІ «Заходи» районної Програми удосконалення медичної допомоги мешканцям району  на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 09 лютого 2016 року  № 62-VІІ, а саме: у 2017 році  збільшити обсяг коштів, передбачених для КЗОЗ БРР «БРЦПМСД», на  придбання меблів, оргтехніки та сантехнічного обладнання  з 240 тис. грн. до 500 тис. грн. за рахунок зменшення запланованих коштів на придбання запасних частин, автошин до санітарних автомобілів на 60 тис. грн. та  за рахунок зменшення коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів для санітарних автомобілів на 200 тис. грн.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення та зв’язків з громадськими організаціями  (Швід С.А.).


   
   Голова районної ради                             О.Літвінов