Рішення

328

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XXІI СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

 

РІШЕННЯ

Від 25 травня 2017 року                                                                                      №-328-VII


Про внесення змін до Програми
соціально - економічного розвитку
Балаклійського району на 2017 рік,
затвердженої рішенням районної ради
від 22 лютого 2017 року № 280-VII (зі змінами)


На підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування  в Україні", районна рада

В И Р І Ш И Л А:
   
1. Внести до Програми соціально-економічного розвитку Балаклійського району  на 2017 рік, затвердженої рішенням районної ради від 22 лютого 2017 року № 280-VII (зі змінами), наступні зміни:
- у графі 3 "Сума видатків на виконання, тис. грн." пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" по КП БРР "Балаклійський Житлокомунсервіс" цифру "590,634 тис. грн."  замінити на цифру "1073,134 тис. грн.".
- у графі 3 "Сума видатків на виконання, тис. грн." пункту 1 "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району на безповоротній основі" частини IV "Фінансова підтримка комунальних підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району" по КП БРР "Балаклійські теплові мережі" цифру "400,0 тис. грн."  замінити на цифру "1855,073 тис. грн.".
Слова та цифри "Всього: 2879,034" замінити на слова та цифри "Всього: 4747,607".
- графу 2 пункту 4 "Реконструкція системи водовідведення і очистки стічних вод смт Донець (колишня назва смт Червоний Донець) Балаклійського району Харківської області" розділу "Житлово-комунальне господарство" "Водопостачання та водовідведення" частини VIІ "Потреба у капітальних вкладеннях на об'єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2017 році" замінити на "Капітальний ремонт очисних споруд в смт Донець Балаклійського району Харківської області" та у графах 5, 6, 7 цифри "16305,54" замінити на цифри "9500,0".
- графу 2 пункту 8 "Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини для водозабезпечення смт Донець Балаклійського району Харківської області" розділу "Житлово-комунальне господарство" "Водопостачання та водовідведення" частини VIІ "Потреба у капітальних вкладеннях на об'єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2017 році" замінити на "Будівництво артезіанської свердловини для питного та господарського водозабезпечення в смт Донець Балаклійського району Харківської області" та у графах 5, 6, 7 цифри "7200,0" замінити на цифри "6000,0".
- розділ "Житлово-комунальне господарство" "Житловий фонд" частини VII "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2017 році" доповнити пунктами 19 - 35 (додаток 1).
- розділ "Паливно-енергетична галузь" частини VII "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2017 році" доповнити пунктами 2 - 4 (додаток 1).
- розділ "Освіта" частини VII "Потреба у капітальних вкладеннях на об’єкти соціально-економічного значення Балаклійського району у 2017 році" доповнити пунктами 43 - 45 (додаток 1).

    2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально – економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).

          
           Голова районної ради                                О.Літвінов

Додаток

 Ефективна первинна медицина в громаді