Рішення

298

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XVІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ


Від 22 лютого 2017 року                                                                                                   №298-VII


Про затвердження Статуту комунального
підприємства Балаклійської районної
ради «Балаклійський Житлокомунсервіс»
у новій редакції


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 249-VІІ «Про внесення змін до рішення районної ради від 17 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік» (зі змінами)», у зв’язку із зверненням начальника комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» В.П. Зінченка, відповідно до розділу 11 Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс», затвердженого рішенням районної ради від 15 грудня 2016 року  № 250-VІІ у новій редакції, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» у новій редакції (додається).
2. Керівнику комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» подати Статут комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» у новій редакції на державну реєстрацію в установленому порядку.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 15 грудня  2016 року № 250-VІІ «Про затвердження Статуту комунального підприємства Балаклійської районної ради «Балаклійський Житлокомунсервіс» у новій редакції».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Обізний С.О.).

Статут

            Голова районної ради                                                                                         О.Літвінов

                                 

 Ефективна первинна медицина в громаді