Рішення

287

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XVІІІ СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

________________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

Від 22 лютого 2017 року                                                                                                   №287-VII

Про внесення змін до районної Програми
розвитку місцевого самоврядування
в Балаклійському районі на 2016-2018
роки, затвердженої рішенням районної
ради від 17 грудня 2015 року №33-VІІ (зі змінами)


Відповідно до ст. 43  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", з метою поліпшення умов для вирішення територіальними громадами питань місцевого значення районна рада

В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни до районної Програми розвитку місцевого самоврядування в Балаклійському районі на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17 грудня 2015 року  № 33-VІІ, а саме:

1.1. Передбачити обсяг фінансування Заходів Програми на  2017 рік на виконання  п.18  «Зміцнення матеріально-технічної бази органів місцевого самоврядування, придбання меблів для сесійної зали. Заміна та ремонт комунікацій (енергопостачання, водопостачання, опалення, системи каналізації і вентиляції), проведення капітального та поточного ремонтів в приміщеннях  (кабінетах) будівлі Балаклійської районної ради. Установлення автоматичної пожежної сигналізації приміщень» Додатку до Програми у сумі  781,0 тис. гривень (додаток 1).

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування (Домненко С.П.) та з питань планування бюджету та фінансів (Тищенко В.О.).

Додаток

   Голова  районної ради                                                                                      О. Літвінов


 

 Ефективна первинна медицина в громаді