Рішення

914

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

LVІІ СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

 РІШЕННЯ

  

від 30 жовтня   2015 року                                                                                                                                                            914-VIПро внесення змін до районної Програми

з ліквідації карантинних бур’янів

на території Балаклійського району

Харківської області на період 2015 - 2020 роки,

затвердженої рішенням

районної ради від 04 червня 2015 року № 812-VІ

 

 

Відповідно до ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та  ст.ст. 33, 34 Закону України "Про карантин рослин", з метою проведення комплексу заходів з ліквідації карантинних бур’янів та визначення основних напрямків для стабілізації ситуації та ліквідації карантинних бур'янів на період 2015—2020 роки на території Балаклійського району Харківської області районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Внести зміни до районної Програми з ліквідації карантинних бур’янів на території Балаклійського району Харківської області на період 2015 - 2020 роки, а саме:


1.1. Абзац 3 пункту 9 «Фінансове, матеріально-технічне забезпечення та використання трудових ресурсів для виконання Програми» викласти в такій редакції:

«Щорічно при формуванні районного бюджету виділяти кошти в сумі 55,2 тис. грн на фінансування фітосанітарних заходів (для придбання паливно-мастильних матеріалів, тракторних шин, запчастин для техніки, яка буде задіяна на скошуванні бур’янів, виплати заробітної плати з нарахуванням  працівникам, які задіяні на скошуванні бур’янів)».

               

1.2. Пункт 9 «Фінансове, матеріально-технічне забезпечення та використання трудових ресурсів для виконання Програми» доповнити абзацом 4:

«Виділення у 2015 році бюджетних коштів в сумі 19500 грн. для придбання роторної косарки, яка буде задіяна на скошуванні бур’янів».

 

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та екології (Верещака О.І.).

 

 

            Заступник голови районної ради                                                                         В.Чуприн

 Ефективна первинна медицина в громаді