Сумуємо


Олексій Гуртов випускник Балаклійської загальноосвітньої школи №2, пізніше - випускника Харківського військового артилерійсько-ракетного училища, командир батареї зенітного ракетно-артилерійського дивізіону 128-ої окремої механізованої гірсько-піхотної бригади.

8 лютого Олексій разом з водієм Романом Чорнобаєм, виконуючи бойове завдання,  повертався до Дебальцевого. Цього ж дня Олексій  вийшов на зв’язок поблизу Артемівська, потім зв’язок зник, більше інформації про військових не було. Пізніше стало відомо, що Олексій загинув 9 лютого під час боїв у селі Логвинове, неподалік Дебальцевого. Йому було тільки 38 років…

Трагічна смерть бійця стала непоправною втратою для родини, сиротами залишилися двоє дітей. Панахида за загиблим бійцем 128-ої бригади, майором Олексієм Гуртовим,  була відправлена 2 березня в Мукачевому, у стінах православного Кафедрального собору Почаївської ікони Божої Матері.  На церемонії прощання були присутні рідні, близькі, знайомі, друзі Олексія, а також керівництво міста.

Нагадаємо, батько Олексія Гуртова Анатолій Гуртов загинув у 1988 році, виконуючи інтернаціональний обов’язок в Афганістані. Був вертолітником. 


Вічна пам’ять героям!