Рішення

180

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ІХ СЕСІЯ VІ СКЛИКАННЯ

______________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

 

Від 11 серпня 2011 року                                                                                                                                                                            №180-VІ

 

 

Про надання згоди на списання майна спільної

власності територіальних громад сіл, селищ, міста

Балаклійського району, що знаходиться на балансі

Балаклійського підприємства теплових мереж

 


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, у зв’язку із зверненням начальника Балаклійського підприємства теплових мереж С.О. Обізного щодо надання згоди на списання майна з балансу даного підприємства, повернутого комунальним підприємством Балаклійської районної ради “Балаклійські теплові мережі”, відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада


ВИРІШИЛА:


Надати згоду на списання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, що знаходиться на балансі Балаклійського підприємства теплових мереж, згідно з переліком (додається).

Балаклійському підприємству теплових мереж списання майна, зазначеного в переліку, що додається, здійснити відповідно до чинного законодавства.

Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Стрельченко В.В.).

 


Голова районної ради                                                                       С. Масельський

 

 

Перелік

майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району,

що знаходиться на балансі Балаклійського підприємства теплових мереж і підлягає списанню

 Ефективна первинна медицина в громаді