Регуляторні акти

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акту - рішення Балаклійської районної ради "Про зміни та доповнення до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району, та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2012 року №334-VI"


Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року №786 "Про Методику орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу" (зі змінами), ст. 35 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", і на підставі статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада


ВИРІШИЛА:


І. Внести зміни та доповнення до п. 3 Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням районної ради від 27 квітня 2012 року №334-VI (далі - Методика), виклавши його в такій редакції:

"До плати за оренду нерухомого та окремого індивідуально визначеного майна не включаються витрати на утримання орендованого майна (далі-експлуатаційні витрати) та плата за послуги, які відповідно до укладених угод зобов'язуються надавати орендарю комунальні підприємства, на балансі яких перебуває це майно.

Експлуатаційні витрати комунальних підприємств, установ, закладів, організацій, складаються з поточних витрат та послуг по утриманню майна, яке надається ними в оренду, з урахуванням особливостей фінансово-економічної діяльності.     

Витрати інвалідів, пов'язані з утриманням об'єкта оренди з метою використання під гаражі для спеціальних засобів пересування, компенсуються за рахунок Фонду України соціального захисту інвалідів у порядку, що визначається Міністерством праці та Міністерством фінансів України."


ІІ. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити це рішення шляхом опублікування в районній газеті "Вісті Балаклійщини" та на офіційному веб-сайті Балаклійської районної ради.


ІІІ. Дане рішення набирає чинності з моменту опублікування.


ІV. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Полторацький В.Ю.)Голова районної ради                                                                                    С.Масельський

 Ефективна первинна медицина в громаді