Положення про функціонування офіційного веб-сайту Балаклійської районної ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови

районної ради

11 травня 2011р. №17бПоложення

про функціонування офіційного веб-сайту

Балаклійської районної ради


1. Загальні положення


1.1. Це Положення відповідно до Конституції України, Законів України "Про інформацію", "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про захист інформації в автоматизованих системах", "Про доступ до публічної інформації" визначає статус веб-сайту Балаклійської районної ради Харківської області як інформаційного ресурсу про діяльність Балаклійської районної ради у мережі Інтернет та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.


1.2. Веб-сайт Балаклійської районної ради (далі - веб-сайт) - це сукупність програмних та технічних засобів з визначеною адресою в мережі Інтернет (balrada.gov.ua) разом з інформаційними ресурсами, які перебувають у розпорядженні Балаклійської районної ради та забезпечують доступ юридичних і фізичних осіб до цих інформаційних ресурсів. Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


1.3. Веб-сайт є офіційним джерелом інформації, що забезпечує висвітлення діяльності районної ради, президії, постійних комісій, фракцій, депутатів районної ради, надання інформаційних послуг громадськості, взаємний обмін інформацією з іншими громадськими організаціями, органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями з питань, пов'язаних з діяльністю Балаклійської районної ради. На веб-сайті можуть розміщуватись матеріали, які несуть цікаву, корисну або пізнавальну інформацію для жителів району.


1.4. Веб-сайт функціонує відповідно до чинного законодавства України.


1.5. Веб-сайт не може використовуватись у цілях, що суперечать чинному законодавству України.


1.6. Усі права зберігаються й охороняються відповідно до статті 54 Конституції України, статтей 472-555 Цивільного кодексу України, Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного веб-сайту Балаклійської районної ради для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування дозволяється тільки з посиланням на джерело інформації.


2. Структура та дизайн веб-сайту


2.1. Веб-сайт складається з таких основних розділів:

- Головна

- Новини

- Керівництво: голова районної ради, заступник, виконавчий апарат

- Доступ до публічної інформації: положення про функціонування офіційного веб-сайту Балаклійської районної ради, мета, функції, повноваження районної ради, правила внутрішнього трудового розпорядку, інформація про фінансові ресурси районної ради, порядок проведення конкурсу, оформлення запиту, форма запиту, порядок оприлюднення інформації, порядок складання, подання запиту, порядок оскарження, звіти та відповіді, перелік інформації з обмеженим доступом

- Регламент

- Депутатський корпус: депутати VI скликання, депутати обласної ради, фракції, президія, постійні комісії

- Проекти рішень

- Рішення

- Програми

- Регуляторні акти

- Державні закупівлі

- Місцеві ради

- Почесні громадяни

- Балаклійщина: загальні дані про Балаклійський район, історична довідка, символіка

- Комунальні підприємства

- Фотогалерея

- Зворотній зв'язок.

Інші рубрики можуть розміщуватися на веб-сайті за пропозиціями депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату за погодженням з головою районної ради або заступником голови районної ради.


2.2. Веб-сайт ведеться державною мовою, російською та англійською мовами.


2.3. Дизайн веб-сайту може змінюватись з одночасним внесенням відповідних змін до цього Положення за розпорядженням голови районної ради. Структура веб-сайту не є сталою і в разі потреби може змінюватись без внесення змін до даного Положення.


3. Порядок інформаційного наповнення веб-сайту


3.1. Матеріали, що складають інформаційне наповнення веб-сайту, за своїм характером розподілені на три категорії:

- статичні - матеріали, які зберігають свою актуальність протягом тривалого періоду;

- динамічні - матеріали, актуальність яких зберігається протягом обмеженого часу, у зв'язку з чим вони повинні періодично оновлюватись;

- поточні матеріали, які втрачають актуальність протягом короткого проміжку часу.

До статичних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- керівництво;

- доступ до публічної інформації;

- регламент;

- депутатський корпус;

- місцеві ради;

- почесні громадяни;

- Балаклійщина;

- комунальні підприємства.

До динамічних матеріалів належить інформація, розміщена у розділах:

- проекти рішень;

- рішення;

- регуляторні акти;

- державні закупівлі;

- програми;

- фотогалерея.

До поточних матеріалів належить інформація, розміщена у розділі:

- головна;

- новини.


3.2. Оприлюднення офіційних документів районної ради:

- рішення районної ради розміщуються на веб-сайті після підписання головою районної ради протягом 5-ти робочих днів.


3.3. З пропозицією щодо розміщення інформації на веб-сайті можуть звернутися інші підприємства, установи, організації, громадські товариства та мешканці району, якщо запропоновані матеріали будуть сприяти популяризації місцевого самоврядування та нести цікаву, корисну, пізнавальну інформацію.


3.4. Інформаційні матеріали надаються на паперових або електронних носіях. Окремі види матеріалів можуть надаватися лише в електронній формі за умови попереднього узгодження з головою районної ради або заступником голови районної ради.


4. Організаційне забезпечення функціонування веб-сайту


4.1. Особи, відповідальні за функціонування та інформаційне наповнення веб-сайту визначаються розпорядженням голови районної ради.


4.2. Відповідальний працівник за функціонування та інформаційне наповнення веб-сайту:

- забезпечує функціонування офіційного веб-сайту районної ради за адресою balrada.gov.ua та захист розміщеної на веб-сайті інформації від несанкціонованої модифікації;

- погоджує з головою районної ради або заступником голови районної ради інформацію, яка розміщується на веб-сайті;

- погоджує з головою районної ради або заступником голови районної ради зміст та періодичність поновлень розділів веб-сайту;

- погоджує та подає на затвердження голові районної ради або заступнику голови районної ради зміни до структури веб-сайту.

- вирішує поточні питання, пов'язані з інформаційним наповненням та поновленням веб-сайту;

- вносить, у разі потреби, поточні зміни до стилістичного вирішення окремих елементів дизайну веб-сайту.Заступник голови районної ради                                                                     В.Чуприн

 Ефективна первинна медицина в громаді