Рішення

496

БАЛАКЛІЙСЬКА РАЙОННА РАДА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

XХХ СЕСІЯ VI СКЛИКАННЯ

___________________________________________________________________________

РІШЕННЯ

 

Від 11 квітня 2013 року                                                                                                                                                                              №496-VI

 

 

Про надання згоди на прийняття

із державної власності у спільну

власність територіальних громад сіл,

селищ, міста Балаклійського району

вуличного тренажерного майданчика

по вул. Леніна, 95 у м. Балаклія

 


Враховуючи пропозиції Балаклійської районної державної адміністрації, у зв’язку із зверненням начальника управління капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненка з проханням надати згоду на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району вуличного тренажерного майданчику по вул. Леніна, 95 у м. Балаклія, відповідно до статей 43, 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада


ВИРІШИЛА:


1. Надати згоду на прийняття із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Балаклійського району об’єкта, а саме:

Таблиця

 

2. Балаклійській районній державній адміністрації забезпечити передачу об’єкта, зазначеного в пункті 1 цього рішення, відповідно до чинного законодавства.


3. Дане рішення направити управлінню капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації.


4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, промислової політики та комунальної власності (Полторацький В.Ю.).

 


Голова районної ради                                                                                  С.Масельський

 Ефективна первинна медицина в громаді